Akce na podlahové a zametací stroje řady Professional

Zvažujete nákup podlahového mycího stroje, nebo zametacího úklidového stroje řady Professional? Pak pro Vás máme dobré zprávy. Kärcher připravil pro tento rok hned několik akčních nabídek, díky kterým se nákup stroje vyplatí.

 

Nákup úklidového stroje se tento rok vyplatí

Speciální akce na čisticí a úklidové stroje 2022

 

Společnost Kärcher pro tento rok připravila speciální akční nabídky na podlahové čisticí stroje a zametací úklidové stroje řady Professional. Akce je navíc možné navzájem kombinovat.

Naši specialisté Vám rádi zodpoví všechny dotazy a pomohou s výběrem vhodného stroje. Kontaktní formulář naleznete níže.


Přehled právě probíhajících akcí:

Tichost a výkonnost v jednom

Stroje na protiúčet

Při nákupu nového podlahového mycího stroje nebo zametacího stroje řady Professional Váš starý podlahový mycí stroj nebo zametací stroj Kärcher i jiné značky odkoupíme na protiúčet. Akce je možné využít do konce roku 2021.

Stroje na protiúčet
Akce servis zdarma na 2 roky

2 roky servis zdarma k vybraným podlahovým mycím strojům

K vybraným podlahovým mycím strojům a jejich konfiguracím při nákup stroje získáte na 2 roky servis ZDARMA. Akce platí do konce roku 2021. Pro více informací pokračujte na stránku akce.

2 roky servis zdarma

Jste připraveni vyzkoušet profesionální úklidové stroje Kärcher?

Nabídku strojů a informace k produktovým řadám naleznete v těchto kategoriích:

 

Profesionální zahradní bateriová technika

Široká nabídka profesionálních podlahových mycích strojů, od kompaltních strojů s odsáváním po čisticí stroje s posedem. Stroje Kärcher nabízejí vždy efektivní použití a skvělé výsledky čištění.

Podlahové mycí stroje
Profesionální zametací stroje

Sortiment průmyslových zametacích strojů Kärcher pro použití v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Výkonné a robustní čisticí stroje nabídnou široké využití i díky pestré nabídce příslušenství. 

Zametací stroje

Kontaktujte nás

Vhodný stroj Vám také rádi pomohou vybrat naši specialisté. 

*

* povinné pole