Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Moderní zametač MC 250 - nejlepší ve Vaší flotile

MC 250 je moderní zametač, který nabízí ideální řešení pro všechny úklidové práce v centru města. Uplatnění najde na stezkách a cyklostezkách, v průmyslových oblastech, na parkovištích nebo kdekoli jinde. Četné volitelné příslušenství otevírá další možnosti využití: např. čištění a postřik v zimním provozu, mokré čištění, vysokotlaké čištění a odstraňování plevelů. MC 250 je spolehlivý a efektivní. 

Komunální zametač MC 250 ve městě

Výkonný zametač

Potřebujete silný a účinný zametací stroj a zároveň oceníte pohodlí a ochranu životního prostředí? Nyní můžete mít vše – s novým komunálním zametačem MC 250. Tento kompaktní, robustní zametač má výkonný pohon, který splňuje nejvyšší ekologické standardy.

Ovládání je logické a intuitivní. V prostorné, přehledné a pohodlné kabině lze pracovat po celý rok. S rychlostí jízdy 60 km/h, hydropneumatickým odpružením a rychlým přístupem k příslušenství můžete dokončit všechny práce rychleji a účinněji než kdykoli předtím.

Nový MC 250 v českých městech a obcích

Právě teď: Přivezeme nový MC 250 i do vašeho města nebo obce a představíme jeho široké možnosti použití.

Máte zájem? Poptejte prezentaci zde.

Prezentace

Špičková technologie zametače MC 250

icon_arrow

Dynamika jízdy

Žádné kompromisy. Zametač MC 250 jsme vybavili špičkovými komponenty pro pohon, podvozek a odpružení. Podobná jízdní dynamika byla doposud dostupná pouze u automobilů.

Stejně jako všechny komunální zametače Kärcher, MC 250 kombinuje kompaktní rozměry, robustní kvalitu a výkonný pohon. Navíc s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí. Pozinkovaný rám je odolný proti korozi a byl podroben testům odolnosti. Díky vysoké rychlosti jízdy, hydro-pneumatickému odpružení a rychlému přístupu ke všem servisním součástkám jsou vždy všechny úkoly rychle hotové.

Komunální zametače MC 250 jezdí rychle.

Rychlík MC 250: 60 km/h

S maximální rychlostí jízdy 60 km/h se s MC 250 dostanete rychle z jednoho místa na druhé, aniž byste blokovali ostatní účastníky silničního provozu.

Komunální zametač MC 250 nabízí zážitek z jízdy

Jízdní komfort automobilu

Při zametání nebo během přepravy – MC 250 nabízí bezpečný zážitek z jízdy za všech okolností. Poskytuje jízdní komfort automobilu díky hydro-pneumatickým závěsům na obou nápravách a nezávislým zavěšením předních kol.

Komunální zametač MC 250 se otočí v jednom pruhu.

Maximální manévrovatelnost

Když během provozu aktivujete točení všech kol, můžete se s MC 250 okamžitě otočit v jediném pruhu. Maximální manévrovatelnost využijete hlavně v centru města.

Myslíme na řidiče

Ti, kteří tráví celou pracovní dobu ve vozidle, ocení maximální ergonomii a pohodlí. Zametač MC 250 je moderní pracovní stanicí, která se lehce řídí a umožňuje přehled o okolí. 

Zametače MC 250 mají mimořádně pohodlné sedadla Konig

Mimořádně pohodlné sezení

Dvousedadlová kabina nabízí velkorysou pracovní stanici s prostorem i pro vysoké jedince a s dostatečným prostorem pro nohy. Pohodlné sedadlo řidiče od prémiového výrobce König je certifikované asociací pojištění odpovědnosti zaměstnavatelů. Stroj s mimořádně pohodlným sezením jako v nákladním automobilu byl oceněn pečetí kvality od nezávislé skupiny lékařů a fyzioterapeutů.

Zametače MC 250 mají dokonalý výhled

Perfektní výhled

Velmi velké čelní sklo zametače MC 250 poskytuje dokonalý výhled na pracovní prostředí a zároveň odráží přímé sluneční záření. Velká posuvná okna na obou stranách, která lze otevřít dopředu i dozadu, usnadňují nastavení bočního zrcátka.

Zametač Karcher MC 250 má centrální displej ve volantu.

Centrální displej

Centrální displej integrovaný ve volantu významně přispívá k bezpečnosti práce. Ergonomický ovládací panel nabízí konzistentní koncept obsluhy. Symboly jsou snadno srozumitelné. Tlačítkem Kärcher Eco:  se MC 250 automaticky přepne do pracovní polohy.

Nový Kärcher zametač má široké uplatnění

Nový Kärcher zametač nabízí mnohem více a udělá svou práci mnohem lépe, než jste doposud byli zvyklí.

Zametací systém

Zametací systém jsme navrhli pomocí technologie CFD. Vysoce kvalitní, efektivní ventilátor vytváří perfektní vakuum. Proud vzduchu prochází optimálně nádobou, sacím potrubím a sacím hrdlem a nečistoty mohou být účinně zachyceny. Hladina hluku je příjemná a stroj má nízkou spotřebu paliva.

MC 250 Calculation on the computer: sweeping system

Nový MC 250 - poptávkový formulář

Právě teď: Předvádíme MC 250 v českých a moravských městech a obcích. Napište nám, nebo kontaktujte přímo Jana Dzúra, tel.: 725 804 236.

*

* povinné pole