Komunální nosič nástaveb MIC 26 C

Nejkompaktnější nosič nástaveb - náš univerzál pro celoroční provoz.

Všestranný nosič nástaveb MIC 26 C

Nejkompaktnější nosič komunálních nástaveb.

Poznejte výhody tohoto modelu a jeho možnosti v rámci celoročního nasazení.

Univerzální nosič nástaveb MIC 26 C

Univerzál MIC 26 je nejmenším a nejkompaktnějším nosičem nástaveb z portfolia Kärcher. S jeho robustní konstrukcí, vysokou efektivitou a širokou nabídkou nástaveb je ideální pro celoroční údržbu veřejných prostranství, městských oblastí, parků, silnic, chodníků a dalších komunálních ploch.

Využití po celý rok

Od jara do podzimu může být MIC 26 C vybaven žacími stroji v několika pracovních šířkách a s funkcí mulčování a košťaty pro odstraňování plevele podél cest a silnic. V zimním období je možné jej osadit diskovými a válcovými sypači pro posyp nebo čelním zametacím kartáčem pro odklízení rozbředlého sněhu. Pro odklízení mokrého nebo hlubokého sněhu lze nasadit sněhovou radlici, odpruženou sněhovou radlici nebo šípovou radlici, případně sněhovou frézu.

MIC 26 C jako náhrada za komunální zametač

K dispozici je mimořádně široká nabídka volitelného příslušenství pro čištění povrchu. Po vybavení kompletní zametací jednotkou, která se skládá z kartáčového systému, sací hubice a nádoby na nečistoty, se MIC 26 C stává plnohodnotným zametačem, který dokáže zamést plochu 14 000 m² za hodinu. S šířkou zametání 900 až 1400 mm a objemem nádoby 500 litrů je ideální i pro čištění chodníků a komunikací.

Technická data:

Motor:

Čtyřtaktní naftový motor Yanmar


Technická data:

Objem motoru:

1116 cm³


Technická data:

Výkon:

18,9 kW / 26 HP


Technická data:

Max.rychlost:

20 km/h


Technická data:

Emisní norma:

STAGE V


Technická data:

Brzdový systém:

Hydrostatická brzda a parkovací brzda


Technická data:

Rozhraní pro čelní nástavby:

Hydraulický přední zdvih


Technická data:

Hydraulika:

40 / 12 l/min.


Technická data:

Hmotnost bez přísluš.:

850 kg


Technická data:

Rozměry (d x š x v):

2626 x 1052 x 1970 mm


Technická data:

Stoupavost:

25 %


Benefity stroje:

Kompaktní rozměry, nízká váha

Kompaktní rozměry zajišťují neomezené možnosti využítí (výška max. 2 m)
Nízká váha stroje umožňuje pracovat na chodnících, v podzemních garážích, podchodech.

Stálý pohon všech kol

Zajišťuje optimální rozložení síly na všechna čtyři kola. Výhoda: maximální tažná síla i na obtížném terénu, nejlepší trakce, vysoká stoupavost, optimální ochrana půdy.

Výkonná hydraulika

Více samostatných hydraulických okruhů umožňuje provozovat různé kombinace příslušenství.

Snadné ovládání

Maximální pracovní komfort zajišťuje obsluze ergonomická kabina s optimální viditelností do všech stran a intuitivní systém ovládání citlivým a přesným joystickem pro plynulé ovládání připojené nástavby.

Citlivé kloubové řízení

Přední a zadní náprava jezdí v jedné stopě, je zajištěna směrová stabilita, vnitřní poloměr otáčení 750 mm, přesná práce blízko hran, ochrana půdy a minimální opotřebení pneumatik.

Čtyři stejně velká kola

Zajistěte perfektní trakci, zejména na kluzkém povrchu. Rovnoměrné rozložení hmotnosti na všechna čtyři kola umožňuje vyšší stoupavost (25 %), optimální ochranu půdy, menší opotřebení pneumatik.

Modulární konstrukce nosiče

Umožňuje mnoho individuálních konfigurací přesně podle požadavků zákazníků. Veškeré příslušenství a sady přídavných zařízení lze dodatečně namontovat.

Velké množství nástaveb

K dispozici je široká nabídka nástaveb pro letní i zimní provoz stroje. Do nabídky spadá příslušenství pro péči a údržbu o zeleně, komunikací a chodníků, zimní úklid.


Nabídka modelů:


Fotogalerie stroje: