KIRA B 50 AUTONOMNÍ PODLAHOVÝ MYCÍ STROJ S ODSÁVÁNÍM

Robotické čištění podlah - mytí s maximální efektivitou.

Kompaktní autonomní podlahový mycí stroj s odsáváním KIRA B 50 je přesvědčivý jak v členitém prostředí, tak na velkých plochách. Je ideální pro čištění podlah v logistice, v maloobchodě a nákupních centrech nebo ve zdravotnictví. Inteligentní a na přání plně autonomní čisticí robot efektivně čistí střední a velké plochy ve stylu klasického podlahového mycího stroje s odsáváním.

Kompaktní, odolný, účinný

 

ROBOTICKÝ MYCÍ STROJ NA PODLAHY - KIRA B 50

Osvědčená technologie válcových kartáčů s funkcí předzametání a postranními kartáči, pracovní šířka 55 cm, až 2 300 m2 plochy za hodinu, lithium-iontová baterie 160 Ah: Kompaktní a obratný čisticí robot si v ničem nezadá s běžným podlahovým mycím strojem s odsáváním a přesvědčí maximální účinností, přičemž tak rozumně a produktivně doplní každý úklidový tým.

Stroj je vhodný pro čištění podlah jak na velkých plochách, tak ve vyhrazeném prostoru. Díky tomu najde ideální uplatnění v dopravě (letiště, nádraží, logistické sklady), v maloobchodních a nákupních centrech, ve zdravotnictví (nemocnice, pečovatelská zařízení), ve veřejných budovách (školy, univerzity, muzea, sportovní haly) nebo v průmyslu pro čištění výrobních a průmyslových hal.

 

NEJVÝKONNĚJŠÍ Z VAŠEHO ÚKLIDOVÉHO TÝMU 

Čištění podlah je časově náročné, kvalifikovaný personál vzácný. Autonomní podlahový mycí stroj s odsáváním KIRA B 50 od společnosti Kärcher představuje dokonalé řešení a podporu každé úklidové společnosti. Zatímco stroj samostatně a efektivně čistí střední a větší plochy jakožto podlahový mycí stroj s odsáváním, úklidový tým souběžně provádí složitější úklidové úkoly. Tímto spojením lze docílit maximálně efektivního teamového úklidu různých typů prostor.

Autonomous Kärcher KIRA B 50 cleaning robot

EFEKTIVNÍ

 

Trvale vynikající výsledky čištění v plánovaném časovém období, s předvídatelnou spotřebou zdrojů, a tedy i snadno plánovatelnými náklady: to je to, co charakterizuje mycí robot KIRA B 50.

Množství použité vody, dávkování čisticího prostředku a rychlost čištění lze přesně přednastavit, což znamená, že čisticí flotilu lze nasadit na základě rychlosti. Tím je zajištěna nejen vysoká úroveň kvality čištění. Šetří také zdroje i peníze.

Čištění podlah ve skladu s autonomním mycím robotem Kärcher KIRA B 50

ŠETŘÍ ČAS

 

Čištění podlah je obecně časově náročné a vyžaduje velké množství personálu. Autonomní čisticí stroj KIRA B 50 umožňuje provádět úklidové práce souběžně, protože se stará o mytí a čištění podlah, zatímco úklidový tým se může současně věnovat složitějším úkolům.

Lidé a stroje tak mohou pracovat ruku v ruce mimořádně produktivním způsobem - a prakticky bez nutnosti ručního dočišťování díky bočnímu kartáči pro čištění až k okraji a integrované funkci předmývání.

Autonomní stroj myje a čistí podlahu i během běžného provozu.

PLNĚ AUTONOMNÍ

 

Maximální autonomii při čištění podlah umožňuje univerzální dokovací stanice pro čisticí roboty Kärcher, která umožňuje: Naplnění nádrže na čerstvou vodu, vypuštění a opláchnutí nádrže na odpadní vodu nebo nabíjení výkonné lithium-iontové baterie:

KIRA B 50 se jednoduše připojí k dokovací stanici, kde se automaticky postará o všechny své potřeby. Úkony lze samozřejmě provádět i ručně a pro optimalizaci procesů na velmi rozsáhlých plochách lze využít několik dokovacích stanic.

 

Univerzální dokovací stanice se postará o všechny úkony.

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

 

Všechny funkce robotického čisticího stroje i veškerá nastavení se snadno ovládají prostřednictvím velkého dotykového displeje díky intuitivnímu menu a uživatelským pokynům, které nevyžadují žádné technické znalosti.

Uživatelé dostanou cílenou podporu v podobě grafiky a jasných pokynů ve všech situacích, od nastavení a spuštění autonomního procesu čištění přes aktivaci čisticích jednotek až po ruční režim čištění. Žádný problém nepředstavuje ani nastavení několika uživatelských profilů s různými úrovněmi oprávnění a dokonce i různými jazyky.

Velký display umožňuje snadné nastavení i úpravu během práce.

FLEXIBILNÍ POUŽITÍ

 

Stroj KIRA B 50 může čistit samostatně, nebo ho můžete použít i jako ručně vedený podlahový mycí stroj s odsáváním.

Za tímto účelem uživatel definuje pouze dílčí oblasti z celkové plochy jako plochu k čištění nebo přizpůsobí plán čištění či pořadí čištění denním požadavkům.

 

KIRA B 50 při použití jako ručně vedený čisticí stroj.

BEZPEČNÝ

 

Integrované laserové skenery, 3D a ultrazvukové senzory a výkonný palubní počítač zajišťují optimální 360° detekci okolí, rychlé reakce a spolehlivou navigaci. Autonomní čisticí stroj také spolehlivě rozpozná změny v okolí i překážky a samostatně zahájí příslušné úhybné manévry.

Integrovaná světelná signalizace navíc informuje osoby v okolí o chování čisticího robota. Robot má bezpečnostní certifikát podle CSA_22.2 č. 336-17 a IEC 60335-2-117 pro použití ve veřejných prostorách. Pro účely dokumentace a monitorování odesílá robot KIRA B 50 stavové zprávy na mobilní zařízení a vytváří podrobné zprávy o úklidu na příslušném webovém portálu.

KIRA B 50 signalizuje svou činnost a přizpůsobuje se okolnímu dění.

VÝHODY AUTONOMNÍHO PODLAHOVÉHO MYCÍHO STROJE S ODSÁVÁNÍM KIRA B 50

Rozsáhlá výbava, vysoký čisticí výkon, ekonomický provoz, intuitivní ovládání: čisticí robot KIRA B 50 přesvědčí nejen na první pohled. Ale zejména při každodenním používání.

VLASTNOSTI MODELU KIRA B 50

Je to mnoho detailů, velkých i malých, které mění dobré nápady ve vynikající úklidové roboty. Zajišťují jejich maximální výkon a bezpečnost při práci.

KIRA B 50. MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST JAKO STANDARD.

Pracovníci úklidu již nemusí vykonávat monotónní úkony a místo toho se ujímají složitější práce.

Díky výkonnému lithium-iontovému akumulátoru s kapacitou 160 Ah, technice válcového kartáče s funkcí předmývání, bočnímu kartáči a pracovní šířce 55 cm není čisticí výkon modelu KIRA B 50 v porovnání s běžným čisticím strojem nijak omezen.

DĚLÁ PŘESNĚ TO, CO CHCETE.

KIRA B 50 není o přísných časových plánech. Místo toho nabízí maximální míru flexibility při používání - dokonale se přizpůsobí vašim aktuálním požadavkům na úklid. Kompaktní konstrukce mu umožňuje pracovat i v těžko přístupných nebo obzvláště úzkých prostorách.


PLNĚ AUTONOMNÍ ČIŠTĚNÍ, SOFISTIKOVANÉ OD ZAČÁTKU DO KONCE

Multifunkční dokovací stanice usnadňuje plně autonomní výměnu prostředků. Funkce stroje předmývání i čištění nevyžaduje další ruční přípravné práce.

Po spuštění čisticí stroj KIRA 50 B čistí předem definovanou oblast zcela samostatně. Multifunkční dokovací stanice nás posouvá na zcela novou úroveň. Autonomní čištění podlahových ploch pomocí čisticího robota Kärcher znamená, že úklidový tým již nemusí vykonávat monotónní úkony, což zvyšuje produktivitu.

DOKONALE VYČISTÍ PODLAHU. EKONOMICKY, S ÚSPOROU ORISTŘEDKŮ I ČASU

Profesionálové v oblasti úklidu budov, letišť, supermarketů nebo výrobních hal vědí, že čištění podlah je v zásadě velmi časově náročné a vyžaduje mnoho personálu, což bohužel znamená vysoké náklady.

Možnost provádět různé úklidové práce souběžně šetří čas a zvyšuje produktivitu. Všude tam, kde je třeba pravidelně uklízet velké podlahové plochy, se zákazníci a dodavatelé soustředí na hospodárnost úklidových opatření a také na kvalitu úklidu.

VYROBENO PROFESIONÁLY PRO PROFESIONÁLY - PŘEHLED VÝKONNOSTNÍCH VLASTNOSTÍ MODELU KIRA B 50

Bezpečný provoz KIRY B 50 zajišťují systémy detekce překážek i osob

BEZPEČNÁ NAVIGACE. BEZPEČNOST ZARUČENÁ CERTIFIKACÍ

Bezpečnost je nejdůležitější. Vždy. Proto je systém detekce prostředí úklidového robota navržen nejen pro optimální navigaci, ale také se zvláštním důrazem na zajištění bezpečnosti osob v jeho okolí.

Certifikovaná bezpečnost pro veřejné prostory díky vynikající detekci okolí

 • Bezpečná, bezkontaktní detekce překážek, osob a případných pádů
 • Bezpečnostní certifikát podle CSA_22.2 č. 336-17 a IEC 63327
 • Vhodné pro provoz ve veřejných prostorách

Průvodce překážkami

 • Spolehlivě rozpozná neznámé překážky
 • Automatické plánování změn trasy pro vyhnutí se překážkám
 • Autonomní manévry pro volný pojezd zabraňují ukončení úklidu
Jednoduché a intuitivní ovládání umožňuje velký dotykový displej

OVLÁDÁNÍ STROJE JE OPRAVDU TAK JEDNODUCHÉ

Každý, kdo dokáže ovládat moderní chytrý telefon, zvládne bez problémů i stroj KIRA B 50. Nepotřebujete k tomu žádné odborné znalosti ani jiné specifické vědomosti. Vysoce komplexní technika je skutečně sofistikovaná pouze tehdy, pokud se zároveň snadno ovládá. To samozřejmě platí i pro autonomní podlahový mycí stroj s odsáváním.

Intuitivní ovládání díky velkému dotykovému displeji, jednoduchá údržba a servis.

 • Velký dotykový displej s vysokým rozlišením pro snadné a intuitivní ovládání všech funkcí jednotky
 • Grafické uživatelské rozhraní poskytuje jasné pokyny, ilustrace a animace, které uživatele jednoduše a srozumitelně provedou všemi potřebnými kroky
 • Jednoduché nastavení a ovládání robota bez nutnosti odborných znalostí

Provozní režimy

 • Možný autonomní i manuální provoz
 • Umožňuje ruční bodové čištění
 • Možnost nastavení několika uživatelských profilů s jednotlivými úrovněmi oprávnění.
KIRA B 50 nabízí maximální výbavu již v základní verzi

PLNÁ VÝBAVA JE SOUČÁSTÍ STANDARDNÍ VÝBAVY. EX WORK

Ať už s dokovací stanicí, nebo bez ní: KIRA B 50 je v každém případě připravena na plně autonomní provoz a nabízí k němu řadu vynikajících funkcí.

 • Bohatá standardní výbava
 • Výkonná lithium-iontová baterie
 • Systém dávkování čisticího prostředku šetří zdroje
 • Časově úsporná funkce automatického plnění Auto Fill a automatického vyplachování nádrže na nečistoty
 • Dávkování vody v závislosti na rychlosti
 • Rotační maják zvyšuje bezpečnost
 • Inovativní světelné moduly LED
KIRA B 50 nabízí maximální konektivitu a ovladatelnost díky KIRA webovému rozhraní

PLNÉ OVLÁDÁNÍ A PROPOJENÍ. KDYKOLI A KDEKOLIV.

Abyste měli vše neustále pod kontrolou, je autonomní podlahový mycí stroj s odsáváním přímo připojen k webovému portálu, který vám kdykoli a odkudkoli přehledně zobrazí všechny důležité údaje o stroji.

 • Přístup k podrobným informacím prostřednictvím webového portálu KIRA
 • Webový portál obsahuje hlášení o úklidu, oznámení, stav jednotky a mnoho dalšího.
 • Odesílání oznámení a stavových zpráv do mobilních koncových zařízení

MODELY AUTONOMNÍCH MYCÍCH STROJŮ V NABÍDCE KÄRCHER:

BEZPEČNÉ, ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ. ČISTICÍ PROSTŘEDKY PRO KIRA B 50

V závislosti na místě použití, podlahové krytině a jejím znečištění doporučuje společnost Kärcher pro použití s čisticím robotem KIRA B 50 různé čisticí prostředky - každý z nich je samozřejmě dokonale přizpůsobený stroji, bezpečný pro použití a šetrný k životnímu prostředí.

KIRA CARE: NAŠE SLUŽBY. VAŠE VÝHODY

Pro kalkulaci nákladů je výhodou, když můžete předem určit své výdaje. S balíčky služeb KIRA Care a KIRA Care Plus víte předem, co vás přesně čeká. A těžíte z komplexních služeb, které vám usnadní každodenní podnikatelskou práci.

Balíček KIRA Care vždy zahrnuje přístup na webový portál, aktualizace softwaru a záruku funkčnosti, která se vztahuje i na baterii. Samozřejmě si můžete být jisti, že o případy údržby se postarají pouze vyškolení a zkušení servisní technici používající originální náhradní díly - náklady jsou samozřejmě již zahrnuty ve vašem balíčku Care. Nemusíte vynakládat žádný čas ani námahu, protože návštěvy našeho servisu Works Customer Service plánujeme a koordinujeme tak, abyste se nemuseli o nic starat.

S balíčkem KIRA Care Plus můžete pokrýt neočekávané situace. Například v případě poruchy stroje obdržíte okamžitě náhradní stroj, můžete využít obzvláště rychlé reakční doby nebo jednoduše v paušálu zahrnutý veškerý potřebný spotřební materiál. Navíc budete pravidelně dostávat na míru šité rady pro efektivní využití vašeho čisticího robota.

Ať už se jedná o nákup, pronájem nebo financování, balíčky KIRA Care jsou dokonalým doplňkem k vašemu autonomnímu čisticímu stroji Kärcher.

KIRA Care servisní balíčky jsou navrženy pro bezproblémový provoz vašeho autonomního stroje

Pro více informací, pro nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat

Pokud jste soukromá osoba, uveďte prosím Jméno a příjmení

*

* povinné pole