Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

HG 43

Díky efektivní technologii hořáku s nízkými emisemi s topným výkonem 43 kW přemění náš teplovodní kotel HG 43 všechny vysokotlaké čističe na účinné vysokotlaké čističe s ohřevem.

Objednací číslo: 1.030-500.0

Tento stroj vyžaduje odborné poradenství/předání.

Vyhledání prodejce:

Ekonomické řešení vybavení stávajících vysokotlakých čističů bez ohřevu: Náš teplovodní kotel HG 43 je kompatibilní s každým vysokotlakým čističem na trhu, ať už se jedná o stroj Kärcher či jiný. Ani stáří a výkon přitom nehrají roli. Teplá voda u vysokotlakých čističů šetří čisticí prostředky, výrazně urychlí a zlepší výsledek čištění a projeví své silné stránky především při odstraňování mastných a olejnatých nečistot a vrstev. Kromě toho lze snížit pracovní tlak pro šetrné čištění citlivých povrchů při stejném výkonu čištění. Vyzrálá technologie hořáku s výkonem 43 kW garantuje vysokou efektivnost při současně nízkých emisích. Naše osvědčená bezpečnostní technika s bezpečnostním blokem s tlakovým spínačem a pojistkou proti nedostatku vody a integrovaným tlumicím systémem na ochranu topného hadu před vibracemi se postará o dlouhou životnost. Všechny komponenty zařízení jsou konstruované pro nepřetržitý provoz, zatímco stabilní trubkový rám umožňuje používání i v náročných podmínkách.

Charakteristické znaky a výhody
 HG 43: Robustní s dlouhou životností
Robustní s dlouhou životností
Osvědčená a vysoce efektivní technologie hořáku „made in Germany“. Osvědčená bezpečnostní technika Kärcher zajišťuje optimální ochranu stroje a uživatele. Stabilní rám z ocelových trubek chrání stroj i v těžkých podmínkách při trvalém provozu.
 HG 43: Vyšší čisticí výkon díky teplé vodě
Vyšší čisticí výkon díky teplé vodě
Kratší doby čištění a úspora mzdových nákladů. Efektivní odstraňování olejů, tuku a mazadel. Účinek snižující množství zárodků a šetrné čištění citlivých povrchů.
 HG 43: Mimořádně uživatelsky přívětivý servis
Mimořádně uživatelsky přívětivý servis
Snadný přístup ke všem komponentám důležitým pro servis a údržbu. Integrovaný filtr paliva a pro čištění vyjímatelná palivová nádrž.
Uživatelsky přívětivý
  • Intuitivní obsluha velkým knoflíkovým přepínačem.
  • Prvotřídní mobilita díky velkým kolům a vodicími kolečku s brzdou.
  • Možnosti uložení veškerého příslušenství přímo na přístroji.
Specifikace

Technické údaje

Hmotnost bez příslušenství (kg) 88,1
Hmotnost včetně obalu (kg) 95,3
Rozměry (D x Š x V) (mm) 1000 x 850 x 1080
Topný výkon (kW) 43
Max. teplota (°C) 80
55 °C ∆ T @ (l/h) 600
 HG 43
 HG 43

Videa