WOW! Váš domov, váš hrad.

S našimi WOW čistícími stroji bude váš domov jako nový! Hygienický, plný lesku a harmonie. A tento pocit si můžete navozovat neustále dokola: navíc rychle a bez zbytečné námahy. Protože takový je Kärcher.Produkt měsíce: AKU TYČOVÝ VYSAVAČ VC 6 CORDLESS PREMIUM OURFAMILY


Flexibilita bez kompromisu: aku tyčový vysavač s vysokým sacím výkonem.

  • Široká škála možností využití díky příslušenství a možnosti využití jako ruční vysavač.

  • Režim BOOST pro hůře odstranitelné nečistoty.

  • Vyprázdnění nádobky na jedno kliknutí.

  • S praktickým nástrojem na čištění filtru a druhou baterií pro delší dobu provozu.

  • Praktický nástěnný držák sloužící jako nabíjecí stanice.


Nejprodávanější pomocníci do domácnosti:VÁŠ ÚKOL, NAŠE ŘEŠENÍ:

Získejte průzračný výhled

Třikrát rychleji umytá okna beze šmouh a kapání? O to se postarají vysavače na okna Kärcher. Dokonale čistá okna kdykoliv se vám zachce, a to bez zbytečné námahy. Okenní vysavače lze využít i při čistění obkladů, sprchových koutů nebo při odsávání rozlitých tekutin.

Zobrazit vysavače na okna

Proměňte jakoukoli podlahu v jeviště

Naše podlahové myčky nechají vaši podlahu zářit. Čistí mnohem důkladněji a vyžadují mnohem menší úsilí než jakýkoli mop. Čistí vždy čistou vodou, a přesto šetří její spotřebu.

Zobrazit podlahové myčky

Nedejte nepořádku šanci

Malý byt, velký dům, domácnost s alergiky nebo domácími mazlíčky? U nás si vybere ten správný vysavač každý. Vybírejte vysavače bezsáčkové, sáčkové, vodní či flexibilní AKU vysavače.

Zobrazit vysavače

Čistěte bez chemie

Parní čističe Kärcher nepotřebují nic jiného než páru, aby odstranily v domácnosti z tvrdých povrchů až 99,999 % obalených virů*, jako je koronavirus nebo chřipka, a 99,99 % běžných domácích bakterií**. 

Zobrazit parní čističe

Zbavte se všech druhů nečistot

S robustními víceúčelovými vysavači Kärcher jednoduše odstraníte suché i mokré nečistoty. Tyto vysavače využijete jak v domácnosti, tak v dílně, garáží nebo na terase.

Zobrazit víceúčelové vysavače

Zdravější vzduch u vás doma

Jak se zbavit pylu, všudypřítomného prachu, roztočů, plísní a bakterií? Čistička vzduchu odstraní různé nečistoty a alergeny z ovzduší vaší domácnosti.

Zobrazit čističky vzduchu

* Při bodovém čištění v přímém kontaktu s čištěným povrchem po dobu 30 sekund při max. tlaku páry s parními čističem Kärcher lze odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B), na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: Modified-Vaccinia-Ankara Virus).

** Při důkladném čištění s parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií zničeno na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech za předpokladu, že rychlost čištění je max. 30 cm/s při max. výkonu páry, a to za přímého kontaktu s čištěným povrchem (testovaný zárodek: Enterococcus hirae).


Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.