BEZSÁČKOVÉ VYSAVAČE

Pohodlný bezsáčkový systém vysávání šetří vaše zdraví i peněženku.

Alergici zbystřete! Konec kýchání a nehygienického prášení při výměně sáčků. Vstupte do světa vysávání bez kontaktu s prachem a nečistotami. Po úklidu stačí sběrnou nádobu na nečistoty a filtr vyčistit, propláchnout a vše je opět čistě, jako nové. A jen kolik ušetříte za dokupování sáčků do vysavače… Mile vás překvapí také svým mimořádně vysokým výkonem a praktickými funkcemi pro ještě snadnější úklid.


Bezsáčkové vysavače produkty:

Kärcher TIP

Tyčové bezsáčkové vysavače

Další bezsáčkové vysavače naleznete mezi našimi flexibilními a kompaktními tyčovými vysavači.

> Zobrazit tyčové vysavačeBezsáčkový vysavač VC 3

Bezsáčkový vysavač VC 3


Multicyklónový vysavač VC 3 Kärcher nejenže vyčistí tvrdé podlahy a koberce, ale díky štěrbinové hubici a měkkému kartáči na prach poskytuje skvělé výsledky i v úzkých mezerách a na choulostivých površích.

Mezi další přednosti patří hygienický HEPA filtr, který spolehlivě filtruje nejjemnější nečistoty, jako je pyl nebo jiné částice vyvolávající alergii, a praktická parkovací poloha. Model Premium obsahuje v balení také parketovou hubici pro šetrné čištění parket a tvrdých podlah.

Multicyklonová technologie


Vysavače Kärcher s multicyklonovou technologií nesbírají nečistoty do filtračních sáčků, ale do průhledné odpadní nádoby. To nejen ušetří nepříjemnosti spojené s nákupem a montáží drahých náhradních filtrů, ale také na první pohled ukáže, kdy je potřeba nádobu vyprázdnit.

Kvalitní filtr bezsáčkový vysavač

Výhody bezsáčkových vysavačů


Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.