Tyčové vysavače

Tyčové vysavače Kärcher nabízejí silný výkon i mnohostranné využití. Žádný prostor pro ně není překážkou. Díky mnohostrannému příslušenství a přepínání sacího výkonu s nimi pohodlně zbavíte prachu i nábytek nebo textilie.

Tyčové ruční vysavače
Porovnat vybrané produkty |
0 produkty/ů
Originální příslušenství, čisticí prostředky a náhradní díky Kärcher

Originální příslušenství a náhradní díly

> Příslušenství pro vysavače

Náhradní díly k vysavačůmExtrémně kompaktní a silný zároveň

Jen skutečně velký vysavač je silný? Kärcher sprovodil tento předsudek ze světa a ukázal s novým vysavačem VC 5 pravý opak: i velmi malé vysavače mohou svým výkonem bez problémů držet krok s pojezdovými vysavači.

Kabelový či bateriový tyčový vysavač VC 5 patří dokonce k vysavačům s nejlepšími výsledky na trhu. Klikněte na „Highlight“ body vpravo a dozvíte se více o novém kompaktním vysavači firmy Kärcher.

icon_arrow

Snadné vyprazdňování bez sáčků

Filtrační systém bez filtračních sáčků ušetří nejen dokupování drahých náhradních filtrů, ale umožňuje také rychlé a snadné vyprazdňování filtru: jednoduše z vysavače vytáhnete filtrační kazetu, vyšroubujete uzavírací víčko a vyprázdníte nečistoty. Než dojde k naplnění filtru, můžete s vysavačem bez problémů vysát až 150 m².

I při čištění filtru měla firma Kärcher vynikající nápad: Při vyšroubování se filtr automaticky očistí a uvolněný prach je pak nutné již jen vyprázdnit.

Ve filtrační kazetě se nachází 2. filtr, dlouhodobý, který je třeba jen jednou za několik měsíců očistit od jemného prachu a v případě potřeby ho lze vymýt i pod tekoucí vodou.

Třetím filtračním stupněm je hygienický filtr HEPA (EN 1822:1995). Spolehlivě zadrží jemný prach jako pyly a částečky vyvolávající alergie.

Mimořádně komfortní

Nový ruční vysavač VC 5 boduje nejen extrémní kompaktností, excelentním výkonem a chytrým filtračním systémem, ale i mnoha vlastnostmi a funkcemi, díky kterým je vysávání ještě komfortnější. Objevte rozdíl.

Vysávání ručním vysavačem v kabelové verzi

Mimořádně mnohostranný

I přes svoji kompaktnost a jedinečnou konstrukci nemá tyčový vysavač VC 5 omezené možnosti používání. Zvládne vše, co zvládne velký vysavač s pojezdem.

Přepínatelnou podlahovou hubicí vysaje rychle a důkladně nejen koberce a všechny druhy tvrdých ploch, ale i čalouněný nábytek, úzké štěrbiny nebo citlivé povrchy jako např. hifi sestavy.

Pokud odejmete podlahovou hubici a zasunete trojitý teleskopický systém, získáte obratem ruky kompaktní ruční vysavač. Na něm lze uložit praktické příslušenství jako hubici na čalounění sedacích souprav, štěrbinovou hubici pro úzké meziprostory nebo štětec na nábytek pro náchylnější předměty.

Tyčové vysavače Kärcher: Recenze blogerů

VERU HARNOL VC 5

Ruční vysavač VC 5 

Testováno na blogu VERU HARNOL 7/2018

solnička v kuchyni

Ruční vysavač VC 5 

Testováno na blogu SOLNIČKA V KUCHYNI 7/2018

BOHYNĚ KUCHYNĚ

Ruční vysavač VC 5 

Testováno na blogu BOHYNĚ KUCHYNĚ 6/2018

JANES MOMENTS

Ruční vysavač VC 5 

Testováno na blogu JANE´S MOMENTS 6/2018

15 % SLEVA NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

Přihlaste se k odběru novinek a získejte:

√ 15 % sleva na první nákup.

√ Přednostní informace o akčních nabídkách.

√ Praktické tipy k zakoupeným produktům.

√ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

Přihlásit se k odběru novinek

VÝHODY MYKÄRCHER

Přidejte se do naší Kärcher rodiny: zaregistrujte se do myKärcher a získejte:

√ Uvítací slevový kód ve výši 15 %.

√ Stav a přehled o všech objednávkách na jednom místě.

√ Pohodlné on-line odbavení záručního i pozáručního servisu pro stroje řady Home & Garden.

 

Registrovat se do MyKärcher