Multitalent WRS 200 - Plevel, nečistoty, žvýkačky – žádný problém!

Firma Kärcher představuje novou nástavbu pro komunální stroje - WRS 200, která umožňuje aplikaci vysokotlaké teplé a studené vody.

Obce a firmy mohou tento multitalent k likvidaci plevele bez použití chemie využít bez problémů i na menších a obratnějších nosičích nástaveb třídy 2,5 t.

HD HDS Akce vysokotlaké čističe bez ohřevu, vysokotlaké čističe s ohřevem
WRS PRODUKT

Mimořádně efektivní, vysoce kompatibilní - to je WRS 200

S pomocí WRS 200 bez větších potíží odstraníte také silně ulpívající nečistoty nebo žvýkačky. Úzká konstrukce s krátkým přesahem zjednodušuje manévrování, přičemž osvědčené komponenty Kärcher, jako jsou 105 kW hořák a vysokotlaké čerpadlo o výkonu 200 bar, se postarají v kombinaci s vhodným příslušenstvím o vysokou flexibilitu a kvalitu.

Pokud se uživatel vydá s WRS 200 na cestu, může vykonávat různé práce bez výměny nástavby. Vedle vysokotlakého čištění je likvidace plevele teplou vodou hlavním úkolem.

Větší plochy lze ošetřit pomocí čelní lišty o šíři 1 m, pro likvidaci plevele u obrubníků nebo hran pak může řidič v kabině aktivovat postranní trysky. Pro manuální odstraňování plevele jsou k dispozici pracovní nástavce nejrůznějších velikostí. Podobně nepříjemné jako plevel jsou ve velkých městech žvýkačky, jejichž odstraňování bylo doposud obtížné a zdlouhavé. Nástavba WRS 200 odstraní v kombinaci s vysokotlakou pistolí a vhodným nástavcem ve studenovodním provozu žvýkačky během několika sekund a pojme je automaticky do sběrné nádoby.

Nasazená technika usnadňuje práci a šetří čas. Hořák o výkonu 105 kW ohřeje vodu za méně než dvě minuty na 98°C a ten je tak velmi rychle připravený k nasazení. Vysokotlaké čerpadlo dává tlak 200 bar, takže lze odstraňovat i uježděné, silně ulpívající nečistoty studenou nebo teplou vodou a je dostupné profesionální vysokotlaké čištění.

Úzké chodníky, silnice se zaparkovanými vozy – to je prostředí, ve kterém se komunální stroje většinou pohybují. Proto Kärcher koncipoval nástavbu WRS 200 tak kompaktně, že její zadní část zůstává při zahýbání v rámci obrysů zrcátek. Pro obsluhu je podstatně snazší bezpečně reagovat a nezpůsobit tak žádnou škodu. Jelikož je nástavba WRS 200 umístěna na zádi vozidla, zůstává těžiště nízko – i to představuje výhodu pro řidiče z oblasti bezpečnosti a jízdního komfortu.

Nástavbu WRS 200 lze rychle připojit pomocí připojovacího trojúhelníku. Díky hydraulickému výkonu 40 l je WRS 200 vhodná pro všechny komunální stroje firmy Kärcher. Údržba a servis jsou nenáročné. O ochranu vedení se stará automatický systém na odvápňování kamene.

 

 


wrs schody

Kombinace vysokotlaké aplikace studené a teplé vody

 

Zařízením WRS 200 prezentuje Kärcher novou nástavbu pro komunální stroje, která umožňuje vysokotlaké aplikace studené a teplé vody.  

 

 


Snadná a bezpečná obsluha

 

Firma Kärcher koncipovala WRS 200 tak kompaktně, že její zadní část zůstává při zahýbání v rámci obrysů zrcátek. Pro obsluhu je podstatně snazší bezpečně reagovat a nezpůsobit tak žádná poškození.   

wrs 200 obrázek

Využití WRS 200

obrázek 1

Vedle vysokotlakého čištění je likvidace plevele teplou vodou hlavním úkolem. Větší plochy lze zpracovat pomocí čelní lišty o šíři 1 m. Pro likvidaci plevele u obrubníků nebo hran může řidič v kabině aktivovat postranní trysky.

obrázek 2 wrs 200

K manuální likvidaci plevele slouží pracovní nástavce různých velikostí.   

WRS 3

Obce a firmy mohou s tímto multitalentem i na menších a obratnějších nosičích zařízení třídy 2,5 t bez problémů likvidovat plevel bez použití chemie.

wrs 2

Vysokotlaké čerpadlo dává tlak 200 bar, takže lze odstraňovat i uježděné, silně ulpívající nečistoty studenou nebo teplou vodou a je možné profesionální vysokotlaké čištění.


Poradenství, servis a prodej

Specialista pro prodej komunální techniky: pan Jan Dzúr, tel.: 725 804 236, napsat email

Kontakt na firmu Kärcher: Využijte prosím náš kontaktní formulář.

 

*

* povinné pole