Moderní zametač MC 250 - nejlepší ve Vaší flotile

MC 250 je moderní zametač, který nabízí ideální řešení pro všechny úklidové práce v centru města. Uplatnění najde na stezkách a cyklostezkách, v průmyslových oblastech, na parkovištích nebo kdekoli jinde. Četné volitelné příslušenství otevírá další možnosti využití: např. čištění a postřik v zimním provozu, mokré čištění, vysokotlaké čištění a odstraňování plevelů. MC 250 je spolehlivý a efektivní. 

Komunální zametač MC 250 ve městě

Výkonný zametač

Potřebujete silný a účinný zametací stroj a zároveň oceníte pohodlí a ochranu životního prostředí? Nyní můžete mít vše – s novým komunálním zametačem MC 250. Tento kompaktní, robustní zametač má výkonný pohon, který splňuje nejvyšší ekologické standardy.

Ovládání je logické a intuitivní. V prostorné, přehledné a pohodlné kabině lze pracovat po celý rok. S rychlostí jízdy 60 km/h, hydropneumatickým odpružením a rychlým přístupem k příslušenství můžete dokončit všechny práce rychleji a účinněji než kdykoli předtím.

Špičková technologie zametače MC 250

icon_arrow

Dynamika jízdy

Žádné kompromisy. Zametač MC 250 jsme vybavili špičkovými komponenty pro pohon, podvozek a odpružení. Podobná jízdní dynamika byla doposud dostupná pouze u automobilů.

Stejně jako všechny komunální zametače Kärcher, MC 250 kombinuje kompaktní rozměry, robustní kvalitu a výkonný pohon. Navíc s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí. Pozinkovaný rám je odolný proti korozi a byl podroben testům odolnosti. Díky vysoké rychlosti jízdy, hydro-pneumatickému odpružení a rychlému přístupu ke všem servisním součástkám jsou vždy všechny úkoly rychle hotové.

Komunální zametače MC 250 jezdí rychle.

Rychlík MC 250: 60 km/h

S maximální rychlostí jízdy 60 km/h se s MC 250 dostanete rychle z jednoho místa na druhé, aniž byste blokovali ostatní účastníky silničního provozu.

Komunální zametač MC 250 nabízí zážitek z jízdy

Jízdní komfort automobilu

Při zametání nebo během přepravy – MC 250 nabízí bezpečný zážitek z jízdy za všech okolností. Poskytuje jízdní komfort automobilu díky hydro-pneumatickým závěsům na obou nápravách a nezávislým zavěšením předních kol.

Komunální zametač MC 250 se otočí v jednom pruhu.

Maximální manévrovatelnost

Když během provozu aktivujete točení všech kol, můžete se s MC 250 okamžitě otočit v jediném pruhu. Maximální manévrovatelnost využijete hlavně v centru města.

Myslíme na řidiče

Ti, kteří tráví celou pracovní dobu ve vozidle, ocení maximální ergonomii a pohodlí. Zametač MC 250 je moderní pracovní stanicí, která se lehce řídí a umožňuje přehled o okolí. 

Zametače MC 250 mají mimořádně pohodlné sedadla Konig

Mimořádně pohodlné sezení

Dvousedadlová kabina nabízí velkorysou pracovní stanici s prostorem i pro vysoké jedince a s dostatečným prostorem pro nohy. Pohodlné sedadlo řidiče od prémiového výrobce König je certifikované asociací pojištění odpovědnosti zaměstnavatelů. Stroj s mimořádně pohodlným sezením jako v nákladním automobilu byl oceněn pečetí kvality od nezávislé skupiny lékařů a fyzioterapeutů.

Zametače MC 250 mají dokonalý výhled

Perfektní výhled

Velmi velké čelní sklo zametače MC 250 poskytuje dokonalý výhled na pracovní prostředí a zároveň odráží přímé sluneční záření. Velká posuvná okna na obou stranách, která lze otevřít dopředu i dozadu, usnadňují nastavení bočního zrcátka.

Zametač Karcher MC 250 má centrální displej ve volantu.

Centrální displej

Centrální displej integrovaný ve volantu významně přispívá k bezpečnosti práce. Ergonomický ovládací panel nabízí konzistentní koncept obsluhy. Symboly jsou snadno srozumitelné. Tlačítkem Kärcher Eco:  se MC 250 automaticky přepne do pracovní polohy.

Nový Kärcher zametač má široké uplatnění

Nový Kärcher zametač nabízí mnohem více a udělá svou práci mnohem lépe, než jste doposud byli zvyklí.

MC 250 Calculation on the computer: sweeping system

Zametací systém

Zametací systém jsme navrhli pomocí technologie CFD. Vysoce kvalitní, efektivní ventilátor vytváří perfektní vakuum. Proud vzduchu prochází optimálně nádobou, sacím potrubím a sacím hrdlem a nečistoty mohou být účinně zachyceny. Hladina hluku je příjemná a stroj má nízkou spotřebu paliva.

Nový MC 250 - poptávkový formulář

Právě teď: Předvádíme MC 250 v českých a moravských městech a obcích. 
Napište nám, nebo kontaktujte přímo Jana Dzúra, tel.: 725 804 236.

*

* povinné pole