Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

Mycí linka pro užitková vozidla RBS 6012

Ideální řešení pro rychlé a jemné ručně řízené vnější čištění užitkových vozidel jako např. autobusů, nákladních vozidel a návěsů. RBS 6012 je určeno k použití ve vozových parcích s velikostí až s 15 vozidly.

Objednací číslo: 1.826-205.0

This device requires instruction

Vyhledání prodejce:

RBS 6012 je manuálně poháněný jednokartáčový stroj pro užitkové vozy. Zařízení bylo vyvinuto a vyrobeno na základě rozsáhlých odborných poznatků firmy Kärcher v technologii mytí vozidel. Důraz je kladen na jednoduchost použití a efektivní mytí vozidel. Stroj je ideálním řešením pro rychlé a dúkladné kompletní čištění (ze všech stran, přední i zadní části) malých vozových parků. Zvláště v úvahu byly brány nároky na nejlepší ochranu před korozí v mokrém, navíc pro použitý materiál zčásti agresivním prostředí. Proto je rám vytvořen ze svařené hliníkové konstrukce, ochrana proti ostřiku je vytvořena ze zvláštního, pro použití uzpůsobeného, průhledného polyesterového materiál. Regulační kolečko je z ušlechtilé oceli. Kompaktní konstrukce zaručuje vysokou stabilitu zařízení. Jednoduché posunování zařízení zajišťují 4 lehce otáčivá oběžná kolečka. Dvě další kolečka zaručují vysokou stálost stopy během mytí na vozidlech. Tato kolečka jsou spuštěna regulačním kolečkem, jakmile je zařízeno připraveno na straně vozidla, které se má umýt. Přesto mohou být také kontury se sklonem do 10 °snadno zaznamenány. Dvojitě uložená kartáčová hřídel je poháněna hnacím motorem prostřednictvím samonapínacího řetězu. Bíložlutý kartáč (průměr během provozu cca 1.000 mm) se skládá z poloskořepinových segmentů s profilovanými polyethylenovými štětinami, které optimálně dosáhnou kontur vozidla. V kartáčovém rámu jsou zabudovány dvě tryskové trubky pro zavodňování kartáče. Měkká distanční kolečka z gumy, která jsou na rámu zařízení pevně přidělána, zaručují odstup mezi strojem a vozidlem a chrání vozidlo před případnými poškozeními.

Charakteristické znaky a výhody
Mycí linka pro užitková vozidla RBS 6012: Nastavovací kolo
Nastavovací kolo
Umožňuje mechanismus detekce vertikálního obrysu a naklápění.
Mycí linka pro užitková vozidla RBS 6012: Dávkování čisticích prostředků
Dávkování čisticích prostředků
Čisticí prostředek lze v případě potřeby přidat pomocí dávkovacího čerpadla.
Mycí linka pro užitková vozidla RBS 6012: Ovládací a bezpečnostní rukojeť
Ovládací a bezpečnostní rukojeť
Rotace kartáčů podporuje obsluhu během jednoduchého systému pohybu dopředu. Pokud se rukojeť pustí, rotace kartáče se zastaví.
Lehký hliníkový design
 • Extrémně odolný vůči vnějším vlivům.
 • Plášť spolehlivě chrání obsluhu před stříkající vodou.
Čtyři kola a 2 kolečka
 • Vynikající manévrovatelnost a dobrá stabilita.
 • Vysoká směrová stabilita během mytí vozidla.
Specifikace

Technické údaje

Výška zařízení (mm) 3810
Mycí výška (mm) 3645
Počet fází (Ph) 3
Frekvence (Hz) 50
Napětí (V) 400

Vybavení

 • Zařízení - spínací skříň
 • Počet mycích kartáčů, 1 kusy
 • PE-kartáče, Standard Kärcher-Design
 • Kola, standardní výška
Oblasti použití
 • Pro ručně ovládané celoplošné čištění užitkových vozidel

 • bvseo_sdk, p_sdk, 2.4.0.0
 • CLOUD, getContent, 131.35ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;