Profesionální AKU vysavače

Naše profesionální AKU vysavače nabízejí vysoký výkon, maximální flexibilitu i dlouhou výdrž na jedno nabití. Úklidové AKU vysavače nabízíme pro všechny různé profese od řemeslníků až po hotelové služby. Tyto profesionální bateriové vysavače jsou připraveny na každodenní práci, ať už se jedná o vysávání suchých nebo mokrých nečistot. 

Kromě klasických suchých nebo mokrosuchých vysavačů nabízíme i ruční AKU vysavače nebo profesionální AKU vysavače na záda.

Profesionální AKU vysavače

Profesionální AKU vysavače nabídka

Jak vybrat profesionální AKU vysavač

Ať už potřebujete uklidit dílnu, kadeřnictví, hotel, restauraci či kanceláře, oceníte flexibilitu profesionálních AKU vysavačů. Naše úklidové AKU vysavače kromě pohodlí nabízejí i vysoký sací výkon, dlouhou životnost i výdrž baterie

Jak vybrat ten správný? Záleží, jakých nečistot se potřebujete zbavit. V případě suchých nečistot to bude například náš AKU vysavač T 9/1 Bp. Na mokrosuché vysávání využijete NT 22/1 Ap Bp. Velké pohodlí dále přinášení AKU vysavače na záda nebo ruční AKU vysavače pro profesionály. Pro rychlý a průběžný úklid jsou praktická profesionální AKU košťata.