Vysavače do kanceláře

V kanceláři tráví zaměstnanci hodně času, je tedy třeba zajistit, aby zde bylo čisté prostředí. Základem čistých kanceláří je důkladně vysátá podlaha. Proto vám přinášíme nabídku kancelářských vysavačů, které přinášejí různé možnosti a oblasti využití. Praktické jsou především AKU vysavače do kanceláře, kdy odpadá přepínání do zásuvky mezi místnostmi.

Vysavače do kanceláře

Kancelářské vysavače nabídka

Jak vybrat vysavač do kanceláře

Vysávání kanceláře s kabelovým vysavačem už není v módě. Již žádné motání kabelů nebo přepínání mezí zásuvkami. Naše AKU kancelářské vysavače se postarají o důkladně čisté podlahy za mnohem kratší dobu a bez zbytečné námahy navíc. Šikovné jsou i malé, ruční kancelářské vysavače, které vysají každé zákoutí či prach v klávesnici. S nástavcem je lze navíc využít i jako skladné, tyčové vysavače.

AKU vysavače na záda

Žádné kabely, žádná bolest zad. Tyto profesionální vysavače do kanceláře jsou vhodné pro velká nebo hůře dostupná místa.

Profesionální AKU vysavače

Již žádné přepínaní mezi zásuvkami. Naše AKU vysavače mají silný sací výkon a vydrží hodinu práce.

AKU ruční vysavače do kanceláře

Malé kancelářské vysavače, které lze využít i jako tyčové se snadno dostanou do všech zákoutí prostoru. Nebo jsou vhodné pro vysávání prachu z klávesnic.