Čistička vzduchu ulehčí alergikům i astmatikům

S příchodem jara se mnohým z nás spouští alergie zejména na pyly, prach či plísně a sužují nás po dalších mnoho měsíců, dokud se pole, louky a zahrady nepromění opět v bíle pocukrovanou pláň. Zbavit se alergických příznaků, jako jsou kýchání, „rýma“ či podrážděná kůže bez použití léků je téměř nemožné. Před těmito nepříjemnostmi se ale dá aktivně chránit. Ochranné zázemí můžeme najít v kancelářích ale i ve svých domovech. 

alergie žena

 

V dnešní době je možné zejména na internetu najít mnoho návodů, jak zmírnit alergickou reakci. Často se však jedná o takzvané babské rady, které mohou, ale nemusí fungovat. Ostatně se také říká, co člověk, to originál. Nakonec ve většině případů lidé hledají pomoc u lékaře. Alergie mnohým z nás opravdu komplikuje život. Ovšem bylo by hezké, kdyby se tělu na chvilku ulevilo a plíce se mohly zhluboka nadechnout bez dalšího kýchání.

Tipy, jak v sezóně bojovat s alergeny naleznete v našem článku: > JAK SE V SEZÓNĚ VYHNOUT ALERGENŮM: SILNÉ ZBRANĚ V BOJI PROTI ALERGIÍM 

 

Čistička vzduchu si snadno poradí s prachem, pylem i zápachem

Útočiště proti nateklému nosu a zarudlým očím přitom může každý snadno nalézt jak v kanceláři, tak v pohodlí svého domova, a to s pomocí čističky vzduchu Kärcher Air Purifier AF 100. Ta si snadno poradí s prachem, pylem i zápachem. Během několika minut vyčistí vzduch až na 100 metrech čtverečních, a to i v případě, že stojí v rohu místnosti. Jelikož zařízení disponuje masivními kolečky, není problém ho kdykoliv přesunout.

V čističce vzduchu Kärcher Air Purifier AF 100 je zabudován laserový senzor. Pokud je zařízení v automatickém režimu, senzor sám průběžně kontroluje kvalitu vzduchu v místnosti a spouští či vypíná čištění. Zároveň je čistička schopna zobrazit kvalitu vzduchu pomocí barevné škály.

Další neopomenutelnou výhodou čističky vzduchu Kärcher Air Purifier AF 100 je možnost do zařízení zasadit kromě klasického filtru i další 4 druhy speciálních filtrů. Tyto filtry eliminují primárně alergeny, bakterie, pachy, nebo těkavé organické sloučeniny.

Čistička vzduchu Kärcher Air Purifier AF 100 vás sice alergií nezbaví, ale rozhodně lidem s těmito potížemi ulehčí život. Stejně tak pomůže astmatikům a lidem se sníženou imunitou. Takže se stačí jen nadechnout, vydechnout a užít si tu chvilku svěžího domova či pracoviště.

af100

Čističky vzduchu - poptávkový formulář

Rádi byste dýchali čistý vzduch ve vašich kancelářích? Napište nám. Doporučíme vám čističky vzduchu včetně vhodných filtrů na míru vašim potřebám.

Pokud jste soukromá osoba, uveďte prosím Jméno a příjmení

*

* povinné pole