Podlahová myčka FC 7 CORDLESS

AKU podlahová myčka FC 7 Cordless odstraňuje všechny druhy suchých a mokrých každodenních nečistot v jednom kroku bez předchozího vysávání. Jednoduše stiskněte tlačítko na rukojeti, abyste přizpůsobili průtok vody a rychlost válce podlaze. Navíc disponuje funkcí BOOST pro odolné nečistoty. To znamená, že můžete dělat dvě věci najednou a tím ušetříte až polovinu času*, aniž byste si zašpinili ruce!


Podlahové myčky FC 7 produkty:

Charakteristické znaky a výhody bateriové myčky FC 7

Stírání je o 20 procent* čistší a pohodlnější než u mopu

Systém dvou nádrží: Trvalé smáčení válečků z nádrže na čerstvou vodu, zatímco se nečistoty shromažďují v nádrži na odpadní vodu. Neustále čistá voda poráží běžné mopy: o 20 %* lepší čisticí výkon a mnohem méně námahy (bez drhnutí, bez kbelíku, bez kontaktu s nečistotami). Válečky lze prát v pračce při 60 °C.

Lepší výsledky čistění každodenních mokrých a suchých nečistit

O 50 % rychlejší čištění díky technologii pohonů se 4 válečky**

Úspora času o 50 procent**: vytírání bez předchozího vysávání a dokonalý čisticí výkon i v rozích a podél okrajů. FC 7 také snadno zachytí vlasy pomocí integrovaných hřebenů. Stírá a zachycuje všechny typy každodenních nečistot v jednom kroku.

Čtyři pohyblivé válečky zvyšují čistící výkon podlahové myčky FC 7

3 úrovně čištění pro různé typy podlah a nečistot

Otáčení válce a průtok vody lze upravit podle typu nečistot a podlahy (např. úroveň 1 pro dřevěné podlahy, úroveň 2 pro kamenné podlahy). Režim Boost si poradí s odolnými skvrnami.

3 úrovně čištění FC 7 pro různé typy podlah a nečistot

* o 20 % lepší čisticí výkon a mnohem méně námahy (bez drhnutí, bez kbelíku, bez kontaktu s nečistotami) v testovací kategorii „vytírání“. Týká se průměrných výsledků testu účinnosti čištění, sběru nečistot a čištění hran.

** FC 7 Cordless vám umožní dosáhnout časové úspory až 50 %, protože běžné nečistoty v domácnosti lze odstranit z tvrdých podlah v jediném kroku, což odstraňuje potřebu vysávat před vytřením.

*** Při čištění podlahové plochy 60 m² spotřebuje FC 7 Cordless (spotřeba: 0,4 l) až o 90 % méně vody ve srovnání s tradičním mopem a kbelíkem naplněným 5 litry vody (spotřeba: 5,0 l).


Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.