Vysavače na popel a suché nečistoty

Ať už popel z krbu v zimě nebo z grilu po zahradní párty či při vysávání tvrdých podlah s podlahovou hubicí: vysavače na popel a suché nečistoty mají rozmanité použití a přesvědčí vás svým komfortem.

Vysavač na popel
Porovnat výrobky |
4 produkty/ů

EXTRÉMNÍ VYTRVALEC PRO HORU NEČISTOT

icon_arrow

Vysavač na popel, kterému nikdy nedojde dech

Nové vysavače na popel Kärcher mají neuvěřitelně dlouhotrvající sací výkon. Díky integrovanému čištění filtrů Kärcher ReBoost můžete sací výkon ještě více zvýšit stisknutím tlačítka – prakticky, rychle a bez manuální námahy. Ruční čištění filtru je minulostí. Navíc můžete pokračovat ve vysávání, dokud nejste hotovy – bez nutnosti pauzy a bez kontaktu s nečistotami.

Jednodušší a čistší cestu nenajdete

Jednodílný filtrační systém vysavače na popel, včetně filtru na hrubé kovové nečistoty a ohnivzdorného plochého plisovaného filtru, je možné vyjmout jedním pohybem, aniž by popel a prach vypadli.

Další praktická funkce: popel lze pomocí držadla na sběrné nádobě bezpečně a pohodlně vyprázdnit. Ruce i podlaha zůstávají čisté!

Vysavač na popel bez kompromisů: integrovaný výfukový filtr AD 4 Premium nevypustí žádné nečistoty ven a odfiltruje i malé částice prachu a dalších nečistot.

Ash vac Filter