SÁČKOVÉ VYSAVAČE

Hodně muziky za málo peněz? Tak přesně takové jsou sáčkové vysavače s vysokým výkonem, precizní ochranou před polétavým prachem, a díky širokému příslušenství také univerzálním použitím. To vše za rozumnou vstupní cenu. Smířit se musíte jen s pravidelným vyměňováním sáčků na nečistoty. Odvděčí se vám však věrnou službou i pod nízkým nábytkem, v úzkých prostorech a rozích, ale také perfektní likvidací pozůstatků po dětských i zvířecích hrách.


Sáčkové vysavače produkty:

Kärcher TIP

Vysavače s vodním filtrem

Maximální čistota nejen vysátých ploch, ale i vzduchu. To zajistí vysavače s vodním filtrem.

> Zobrazit vysavače s vodním filtrem

Originální příslušenství, čisticí prostředky a náhradní díky Kärcher

Originální příslušenství a náhradní díly

> Příslušenství pro sáčkové vysavače

Náhradní díly k vysavačůmSáčkový vysavač VC 2


Sáčkový vysavač VC 2 Kärcher skvěle využijete v malé i větší domácnosti. Není totiž náročný na uskladnění a má široké využití na různé druhy nečistot i povrchů. Nestačíte se divit nad jeho rychlostí a mimořádnými výsledky čistění. Práce jde snadno od ruky s odnímatelnou hubicí, regulací výkonu a praktickým uspořádáním příslušenství v odkládací přihrádce. Už žádné zakopávání o kabel ani náročné přenášení. Funkce automatické navíjení kabelu i sklopné madlo zpříjemní a zefektivní úklid. Ve druhém patře tak budete cobydup a ani se při tom nezapotíte.

Sáčková technologie


Už žádné uprášené vysávání… Vysavače Kärcher se sáčkem jsou vysoce hygienické a spolehlivě zachytí i ten nejjemnější prach. Jakmile se sáček naplní, stačí jej jednoduše vyměnit za nový, a to naprosto bez kontaktu s nečistotami a úniku vysátého prachu. Dopřeje tak komfortní úklid i alergikům.

Kärcher sáčkový vysavač

Výhody sáčkových vysavačů


Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.