TŘÍDA TACT - PROFI VYSAVAČE PRO VELKÁ MNOŽSTVÍ JEMNÉHO PRACHU

Profesionální mokro-suché vysavače (NT vysavače) s patentovaným systémem automatického oklepu filtru Tact umožňují nepřetržitou práci při konstantně vysoké sací síle i tehdy, když se vysává velké množství jemného prachu. Cílenými, silnými nárazy vzduchu se filtr sám čistí. Vysavače Tact tak plní vysoké nároky uživatelů na stavbách a v řemeslných provozech.

Kärcher
0 produkty/ů

Lepší díky zkušenostem

Ve vývoji naší produktové rodiny vysavačů pro vysávání mokrých a suchých nečistot zužitkováváme nejen naše dlouholeté zkušenosti, ale i zkušenosti profesionálních uživatelů.

Nové mokro-suché vysavače řady NT se systémem automatického oklepu filtru Tact jsme vyvinuli společně s řemeslníky, zákazníky z průmyslových oblastí, firmami zabývajícími se čištěním vozidel a dalšími profesními skupinami. Vše pro to, abyste měli k dispozici pro každý účel vždy účinný a efektivní vysavač.

Stavební vysavač s oklepem NT 40/1 Tact Te
Vysavač s oklepem do dílny NT 30/1 Tact Te
Mokro-suchý vysavač do automotive NT 30/1 Tact
Vysavač s oklepem pro průmysl NT 50/1 Tact Te

Funkce automatického oklepu filtru Tact

Jemný prach ohrožuje vaše zdraví. Abyste byli co nejlépe chráněni před jemným prachem a jeho šířením, vylepšili jsme náš systém automatického oklepu filtru Tact.

Výsledkem jsou naše výkonné Tact vysavače s vysoce efektivním automatickým čištěním filtru a celosvětově jedinečnou životností filtru do výše až 180 kg jemného prachu (minerální prach kategorie A) až do potřeby manuálního vyčištění. Tak můžete pracovat ještě déle bez přerušení s konstantní sací sílou a jste stále chráněni před jemným prachem.

Životnost filtru při vysávání jemného prachu vysavačem NT 30/1 Tact Te L

Vysávaný materiál: minerální prach kategorie A
Teplota: pokojová teplota
Příslušenství: hlavní filtr a hadice jsou součástí dodávky

Konkurenční vysavače: srovnatelná velikost nádoby a vybavení

Výsledek testu maximálního vysávaného množství, než je nutné manuálně vyčistit hlavní filtr nebo ho vyměnit:

Kärcher NT 30/1 Tact Te L: 180 kg
Konkurence A: 19 kg
Konkurence B: 10 kg

Tact Illustration

Robustní, výkonné, praktické. Tedy maximálně efektivní.

Inovace začíná v hlavě. Naše nové vysavače pro vysávání mokrých a suchých nečistot se systémem Tact vám umožní pomocí centrálně umístěného přepínače EASY!-Operation pohodlné ovládání různých funkcí a druhů provozu jedním knoflíkem.

Na ploché hlavě nádoby s pogumovanou odkládací plochou a upínacím okem můžete umístit box s nářadím a jiné věci, aniž by sklouzly a bezpečně je upevnit.

Optimálně vybavený pro stavby

Jelikož na stavbách jsou často náročné podmínky, vybavili jsme naše NT Tact vysavače robustními, zesílenými nádobami s nárazníkem, úchyty a velkými stabilními kovovými koly s brzdou.

Volná dráha pro velký výkon

U našich vysavačů se systémem Tact jsou sací hadice se skutečným vnitřním průměrem 35 milimetrů (DN 35) standardem. Tento větší vnitřní průměr přináší ještě větší objemový průtok vzduchu a snižuje nebezpečí ucpání při vysávání hrubých nečistot.

Plochý, chráněný a vždy správně umístěný

Všechny naše nové Tact vysavače mají kryt pro plochý skládaný filtr. Můžete tak starý filtr bezprašně vyjmout. Filtr je vždy správně vložen a filtrační médium a těsnění jsou tak chráněné. Navíc jsou všechny naše Tact vysavače certifikovány podle třídy prachu L, tzn. stupněm odlučování prachu 99 % podle EN 60335-2-69. Budete překvapeni, co to vaší stavbě přinese.

 

Tact robust 406x406

Přednosti profesionálních vysavačů třídy NT

Váš NT vysavač se systémem Tact vás nadchne. Uvidíte, že jsme mysleli skutečně na vše, co je pro profesionální uživatele důležité:

  • velký sací výkon
  • jednoduchá obsluha
  • robustnost a dlouhá životnost
  • ještě efektivnější a tišší systém čištění filtru Tact
  • široká nabídka příslušenství, které splní všechna vaše přání všestrannosti a funkčnosti.
icon_arrow

Profesionální vysavače - poptávkový formulář

Potřebujete poradit s výběrem vhodného vysavače pro váš provoz? Neváhejte a napište nám. Případně kontaktujte obchodního zástupce ve vašem kraji.

*

* povinné pole