Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading
Kärcher
Kärcher
HD 9/21 G 11879050 https://www.karcher.cz/cz/professional/vysokotlake-cistice/vysokotlake-cistice-bez-ohrevu/spalovaci-motor/hd-9-21-g-11879050.html Nezávislý a zcela mobilní: Díky benzinovému motoru Honda pracujete se strojem HD 9/21 G z řady HD Gasoline Advanced nezávisle na externím napájení elektrickým proudem.

Vysokotlaký čistič HD 9/21 G

Nezávislý a zcela mobilní: Díky benzinovému motoru Honda pracujete se strojem HD 9/21 G z řady HD Gasoline Advanced nezávisle na externím napájení elektrickým proudem.

Objednací číslo: 1.187-905.0
Vyhledání prodejce:

Ergonomická rámová koncepce vysokotlakého čističe bez ohřevu HD 9/21 G řady HD Gasoline Advanced s benzinovým motorem poskytuje nejvyšší možnou mobilitu. Chráněný svým stabilním základním rámem zvládne stroj i nasazení v těžkých podmínkách. Benzinový motor Honda dodá spolehlivě elektrickou energii všude tam, kde není k dispozici. Pokud není dostupná ani vodovodní přípojka, může stroj nasávat vodu například přímo z jezer nebo rybníků a dodávat pracovní tlak 210 bar. Tepelný ventil a vodní filtr chrání čerpadlo před poškozením v cirkulačním provozu. Komfortní práci umožňují vysokotlaká pistole EASY!Force, která využívá reaktivní sílu vysokotlakého paprsku a snižuje tak sílu potřebnou pro držení spouště na nulu, zatímco se rychlouzávěry EASY!Lock v porovnání s běžnými šroubovacími spoji postarají až o pětkrát rychlejší manipulaci, aniž by přitom utrpěla robustnost a dlouhá životnost. Vysokotlaký čistič HD 9/21 G přesvědčí dále svým promyšleným konceptem obsluhy, možnostmi úschovy příslušenství, bezpečnostními koly a různými variantami rozšíření.

Charakteristické znaky a výhody
Vysokotlaký čistič HD 9/21 G: Maximální nezávislost
Maximální nezávislost
Se spolehlivými motory Honda a Yanmar, pro použití bez externího napájení elektrickým proudem. Umí nasávat vodu - například z jezer nebo rybníků - a využije ji k čištění.
Vysokotlaký čistič HD 9/21 G: Vynikající komfort obsluhy
Vynikající komfort obsluhy
Ergonomický koncept rámu usnadňuje přepravu i po nerovných površích. Možnosti uložení veškerého příslušenství přímo na přístroji. Bezpečnostní kola zaručují trvale vysokou míru mobility.
Vysokotlaký čistič HD 9/21 G: Velká všestrannost
Velká všestrannost
Volitelný ochranný rám Cage s oky pro nakládání jeřábem přístroj spolehlivě chrání. Volitelně k dostání nástavbová sada bubnu na navíjení vysokotlaké hadice pro kratší montáž a demontáž. Přenosná verze s robustním trubkovým rámem speciálně pro malíře a štukatéry (HD 728 B).
Určen pro nejnáročnější použití
 • Velmi robustní základní rám pro každodenní použití v drsných podmínkách.
 • Velký vodní filtr pro ochranu čerpadla.
 • Tepelný ventil pro ochranu čerpadla před přehřátím v oběhovém provozu.
Specifikace

Technické údaje

Průtok (l/h) 200 - 850
Pracovní tlak (bar/MPa) 10 - až do 210 / 1 - až do 21
Typ motoru GX 340/benzín
Výrobce motoru Honda
Hmotnost (vč. příslušenství) (kg) 72,5
Hmotnost včetně obalu (kg) 80
Rozměry (D x Š x V) (mm) 866 x 722 x 1146
Vysokotlaký čistič HD 9/21 G
Vysokotlaký čistič HD 9/21 G
Vysokotlaký čistič HD 9/21 G
Vysokotlaký čistič HD 9/21 G
Vysokotlaký čistič HD 9/21 G
Vysokotlaký čistič HD 9/21 G
Vysokotlaký čistič HD 9/21 G
Oblasti použití
 • Stavebnictví (čištění fasád, čištění stavebních vozidel a náčiní)
 • Zemědělství (čištění vozidel a zařízení nebo použití v lesnictví)
 • Průmysl (čištění zařízení)
 • Úklidové firmy (čištění venkovních ploch, např. náměstí a patrových parkovišť)
Příslušenství

 • bvseo_sdk, p_sdk, 2.4.0.0
 • CLOUD, getContent, 194.63ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;