Kärcher Center Brno

Karcher Brno

AKTUÁLNĚ: Informace k provozu

 

Vážení zákazníci,

tato pobočka je otevřena. Dbáme na dodržení maximální možné hygienické ochrany. V rámci ochrany zdraví nás všech Vás tímto prosíme, abyste do našich provozoven vstupovali pouze jednotlivěs ochranou úst a nosu používali připravenou desinfekci.

Děkujeme za pochopení.

Naše služby

Těšíme se na Vaši návštěvu:

KÄRCHER CENTER BRNO
Heršpická 11c
639 00  Brno

Telefon: +420 548 217 630-1
Fax: +420 548 217 632

Mobil: +420 722 955 719
E-Mail: brno@karcher.cz

 

Provozní doba:

Pondělí-pátek: 8:00–18:00
Sobota: 9:00 - 13:00

 

 


Karcher v Brně

Prodejna Kärcher v Brně

V našem Kärcher Center najdete velký výběr čisticích přístrojů, příslušenství a čisticích prostředků pro soukromé i pro komerční použití. Rádi Vám poradíme a najdeme pro Vás individuální řešení z oblasti čištění. Je úplně jedno, zda hledáte vysokotlaký čistič, vysavač nebo systémové řešení v oblasti čištění pro Váš podnik; my Vám vytvoříme vhodnou nabídku. V případě, že potřebujete doma vyčistit jen koberec nebo vysát nepořádek po provedených opravách, rádi Vám zapůjčíme potřebný přístroj.

Navštivte nás. Těšíme se na Vás!

 

Můžete zde využít:


Půjčovna strojů

V našem Kärcher Center Vám rádi zapůjčíme přístroje pro tepování koberců, vysokotlaké čištění či pro vysátí nečistot např. při velkém úklidu sklepa nebo garáže.

Provozní doba půjčovny: 

Pondělí až čtvrtek: 08:00 – 16:30
Pátek: 08:00 – 17:00

 

Záruční a pozáruční servis

Pobočka Winnenden

Dílna

Je Váš přístroj Kärcher vadný? Žádný problém. Naši vlastní technici opraví Váš přístroj Kärcher rychle a spolehlivě v naší servisní dílně.

Od domácího vysavače až po vysokotlaký čistič s ohřevem provádí naši technici veškeré běžné opravy, záruční opravy a přezkoušení bezpečnosti. Pokud je Váš přístroj Kärcher příliš velký na to, abyste jej mohli donést k nám, rádi přijedeme k Vám a poskytneme Vám servis přímo na místě.

NL_Castrop_Großmaschinenwerkstatt

Dílna na velké stroje

Pro úklidové firmy, obce a průmysl máme dílnu na velké přístroje. Zde se odborně opravují, přezkušují a udržují podlahové mycí stroje s odsáváním a zametací stroje. Pro nové zákazníky a obchodní partnery uskutečňujeme školení a seznámení s přístroji.


Kärcher Brno - jak se k nám dostanete