Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Kärcher Store Teplice

KÄRCHER STORE TEPLICE

AKTUÁLNĚ: Informace k provozu

 

Vážení zákazníci,

tato pobočka je otevřenaDbáme na dodržení maximální možné hygienické ochrany - máme pro Vás připraveny jednorázové rukavice a dezinfekční gely.
V rámci ochrany zdraví nás všech Vás tímto prosíme, abyste nevstupovali bez ochrany úst a nosu.

Děkujeme za pochopení.


Naše služby

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu:

KÄRCHER STORE TEPLICE

Srbická 469, 415 10  Teplice–Sobědruhy
Tel.: +420 474 531 000
Mobil: +420 702 279 287

E-Mail: teplice@karcher.cz

 


Provozní doba:

Pondělí až pátek: 08:00 - 17:00


Kärcher Store

V našem Kärcher Store najdete velký výběr čisticích přístrojů, příslušenství a čisticích prostředků pro soukromé i pro komerční použití. Rádi Vám poradíme a najdeme pro Vás individuální řešení z oblasti čištění. Je úplně jedno, zda hledáte vysokotlaký čistič, vysavač nebo systémové řešení v oblasti čištění pro Váš podnik; my Vám vytvoříme vhodnou nabídku. V případě, že potřebujete doma vyčistit jen koberec nebo vysát nepořádek po provedených opravách, rádi Vám zapůjčíme potřebný přístroj.

Navštivte nás. Těšíme se na Vás!

 

Můžete zde využít:

Kärcher Store Teplice prodejna

Půjčovna strojů

V našem Kärcher Center Vám rádi zapůjčíme přístroje pro tepování koberců, vysokotlaké čištění či pro vysátí nečistot např. při velkém úklidu sklepa nebo garáže.

Provozní doba půjčovny: Pondělí – Pátek 8:00 – 17:00

 

Záruční a pozáruční servis

Sběrné místo strojů do opravy

Je Váš přístroj Kärcher vadný? Žádný problém. Naši vlastní technici opraví Váš přístroj Kärcher rychle a spolehlivě v naší servisní dílně.

Od domácího vysavače až po vysokotlaký čistič s ohřevem provádí naši technici veškeré běžné opravy, záruční opravy a přezkoušení bezpečnosti. Pokud je Váš přístroj Kärcher příliš velký na to, abyste jej mohli donést k nám, rádi přijedeme k Vám a poskytneme Vám servis přímo na místě.

Pobočka Winnenden

Adresa