Kärcher Center Jihlava

POZOR - změna adresy provozovny:

Vážení zákazníci KC Jihlava,

dovolujeme si Vám oznámit, že od 3. června 2021 nás naleznete v nových prostorách obchodního centra Retail Park Aventin Jihlava na ulici Pelhřimovská. Prodejna KC Žižkovská ulice je k 29. 5. 2021 uzavřena. 

Váš Kärcher team.

Kärcher kamenná prodejna v Jihlavě

AKTUÁLNĚ: Informace k provozu

 

Vážení zákazníci,

tato pobočka je otevřena. Dbáme na dodržení maximální možné hygienické ochrany. V rámci ochrany zdraví nás všech Vás tímto prosíme, abyste do našich provozoven vstupovali pouze jednotlivěs ochranou úst a nosu a používali připravenou desinfekci.

Děkujeme za pochopení.

Naše služby:

 

Těšíme se na Vaši návštěvu:

KÄRCHER CENTER JIHLAVA
Pelhřimovská 70 (Shopping park Aventin Jihlava)
586 01 Jihlava

Telefon: +420 560 589 701
Mobil: + 420 722 965 274
E-mail: jihlava@karcher.cz

 

Provozní doba:

(platná od 3. 6. 2021 pro Aventin Shopping Jihlava, Pelhřimovská 70)

Pondělí-sobota: 9:00–19:00
Neděle: 10:00-16:00

 

KC Jihlava, Žižkovská ulice - prodejna přesunuta od 29. 5. 2021 na novou adresu viz. výše.


Jihlava KC

Kärcher Center Jihlava

V našem Kärcher Center najdete velký výběr čisticích přístrojů, příslušenství a čisticích prostředků pro soukromé i pro komerční použití. Rádi Vám poradíme a najdeme pro Vás individuální řešení z oblasti čištění. Je úplně jedno, zda hledáte vysokotlaký čistič, vysavač nebo systémové řešení v oblasti čištění pro Váš podnik; my Vám vytvoříme vhodnou nabídku. V případě, že potřebujete doma vyčistit jen koberec nebo vysát nepořádek po provedených opravách, rádi Vám zapůjčíme potřebný přístroj.

Navštivte nás. Těšíme se na Vás!

 

Můžete zde využít:


Záruční a pozáruční servis

Pobočka Winnenden

Sběrné místo strojů do opravy

Je Váš přístroj Kärcher vadný? Žádný problém. Naši vlastní technici opraví Váš přístroj Kärcher rychle a spolehlivě v naší servisní dílně.

Od domácího vysavače až po vysokotlaký čistič s ohřevem provádí naši technici veškeré běžné opravy, záruční opravy a přezkoušení bezpečnosti. Pokud je Váš přístroj Kärcher příliš velký na to, abyste jej mohli donést k nám, rádi přijedeme k Vám a poskytneme Vám servis přímo na místě.

Kärcher Center Jihlava - jak se k nám dostanete