Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Kärcher Center Jihlava

KC Jihlava

AKTUÁLNĚ: Informace k provozu

 

Vážení zákazníci,

tato pobočka je otevřenaDbáme na dodržení maximální možné hygienické ochrany - máme pro Vás připraveny jednorázové rukavice a dezinfekční gely.
V rámci ochrany zdraví nás všech Vás tímto prosíme, abyste nevstupovali bez ochrany úst a nosu.

Děkujeme za pochopení.


Naše služby:

  • Kärcher Center (prodejna)
  • Sběrné místo pro stroje do opravy

 

Těšíme se na Vaši návštěvu:

KÄRCHER CENTER JIHLAVA
Žižkova 89
586 01 Jihlava

Telefon: +420 560 589 701
Fax: 
E-mail: jihlava@karcher.cz

 

Provozní doba:

Pondělí-pátek: 8:00–18:00

 

 

 


Kärcher Center Jihlava

V našem Kärcher Center najdete velký výběr čisticích přístrojů, příslušenství a čisticích prostředků pro soukromé i pro komerční použití. Rádi Vám poradíme a najdeme pro Vás individuální řešení z oblasti čištění. Je úplně jedno, zda hledáte vysokotlaký čistič, vysavač nebo systémové řešení v oblasti čištění pro Váš podnik; my Vám vytvoříme vhodnou nabídku. V případě, že potřebujete doma vyčistit jen koberec nebo vysát nepořádek po provedených opravách, rádi Vám zapůjčíme potřebný přístroj.

Navštivte nás. Těšíme se na Vás!

 

Můžete zde využít:

Jihlava KC

Záruční a pozáruční servis

Sběrné místo strojů do opravy

Je Váš přístroj Kärcher vadný? Žádný problém. Naši vlastní technici opraví Váš přístroj Kärcher rychle a spolehlivě v naší servisní dílně.

Od domácího vysavače až po vysokotlaký čistič s ohřevem provádí naši technici veškeré běžné opravy, záruční opravy a přezkoušení bezpečnosti. Pokud je Váš přístroj Kärcher příliš velký na to, abyste jej mohli donést k nám, rádi přijedeme k Vám a poskytneme Vám servis přímo na místě.

Pobočka Winnenden

Adresa