Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Kärcher Center Kolín

Karcher Center Kolin

AKTUÁLNĚ: Informace k provozu

 

Vážení zákazníci,

tato pobočka je otevřena. Dbáme na dodržení maximální možné hygienické ochrany - máme pro Vás připraveny jednorázové rukavice a dezinfekční gely.
V rámci ochrany zdraví nás všech Vás tímto prosíme, abyste nevstupovali bez ochrany úst a nosu.

Děkujeme za pochopení.


Naše služby

 

Těšíme se na Vaši návštěvu:

KÄRCHER CENTER KOLÍN

Havlíčkova 929
280 02 Kolín
Tel./Fax.: +420 321 716 622
Mobil: +420 601 594 426

E-Mail: kolin@karcher.cz

 

Otvírací doba:

Pondělí-pátek: 8:00–17:00


Kärcher Center

V našem Kärcher Center najdete velký výběr čisticích přístrojů, příslušenství a čisticích prostředků pro soukromé i pro komerční použití. Rádi Vám poradíme a najdeme pro Vás individuální řešení z oblasti čištění. Je úplně jedno, zda hledáte vysokotlaký čistič, vysavač nebo systémové řešení v oblasti čištění pro Váš podnik; my Vám vytvoříme vhodnou nabídku. Navštivte nás. V případě, že potřebujete doma vyčistit jen koberec nebo vysát nepořádek po provedených opravách, rádi Vám zapůjčíme potřebný přístroj.

Těšíme se na Vás!

 

Můžete zde využít:

Karcher Center Kolin prodejna

Půjčovna strojů

V našem Kärcher Center Vám rádi zapůjčíme přístroje pro tepování koberců, vysokotlaké čištění či pro vysátí nečistot např. při velkém úklidu sklepa nebo garáže.

Provozní doba půjčovny: Pondělí – Pátek 8:00 – 17:00

 

Záruční a pozáruční servis

Dílna

Je Váš přístroj Kärcher vadný? Žádný problém. Naši vlastní technici opraví Váš přístroj Kärcher rychle a spolehlivě v naší servisní dílně.

Od domácího vysavače až po vysokotlaký čistič s ohřevem provádí naši technici veškeré běžné opravy, záruční opravy a přezkoušení bezpečnosti. Pokud je Váš přístroj Kärcher příliš velký na to, abyste jej mohli donést k nám, rádi přijedeme k Vám a poskytneme Vám servis přímo na místě.

Pobočka Winnenden

Adresa