ODBORNÉ ZNALOSTI PRO PROFESIONÁLY

Od zemědělství přes průmysl až po úklidové služby budov – v otázkách čištění si každý obor žádá své vlastní metody, stroje a pomocné prostředky. Zde vám nabídneme několik rad a příkladů, které by vám měly pomoci při řešení vašeho individuálního úkolu čištění.

prasata - čištění

Africký mor prasat: prevence díky čištění

Výskyt afrického moru prasat (AMP) v Belgii v září 2018 znamenal, že se virus dostal do střední Evropy. Již delší dobu byly zaznamenávány případy onemocnění v některých oblastech východní Evropy, na Sardinii, v částech Afriky a Číny. Správným čištěním v provozu mohou zemědělci přispět podstatnou měrou k ochraně svých chovů.

Aida_3.jpg

Žádný strach z velkých úkolů

AIDA Cruises je v Německu číslem jedna v sektoru okružních plaveb na výletních lodích. Ta vyvinula v dlouholeté spolupráci s firmou Kärcher do detailu promyšlený koncept čištění. 

Scheuersaugmaschine_2.jpg

Historie podlahového mycího stroje s odsáváním

Počátky strojového čištění podlah se datují před 100 lety. První stroj na leštění parket byl vyvinut na počátku 20. století pro usnadnění namáhavé práce.

Traumwerk_Porsche_1.jpg

Svět zážitků - pohádková kulisa

O vysoký lesk a čistotu v podniku Hans-Peter Porsche TraumWerk se stará celá armáda profesionálních čisticích zařízení, která jsou v každodenním nasazení a výlučně obsluhována vlastními zaměstnanci.