Profesionální parní čističe a parní vysavače pro čištění a dezinfekci

Profesionální parní čističe a parní vysavače jsou osvědčené přístroje pro čištění a dezinfekci. V zájmu zajištění odpovídající hygieny a v boji proti škodlivým choroboplodným zárodkům nebo virům jsou díky vysoké teplotě čištění účinným a časově úsporným řešením.

Dezinfekce parou s parním čističem Kärcher řady SG

Čištění veřejných prostor parním čističem Kärcher

Hygienické a důkladné čištění profesionálními parními čističi a vysavači

 

Při čištění stěn, podlah nebo nábytku lze účinně bojovat s bakteriemi a viry pomocí profesionálních parních čističů. Pára vystupuje z trysky ve velmi jemných kapkách, v závislosti na typu zařízení, při teplotě okolo 100 °C a maximálním tlaku 4 až 8 bar. Zrychlení je asi 170 km / h. Proto pára dosáhne všech štěrbin a záhybů, kam se kartáče nebo úklidové textilie jen stěží dostanou. Tímto způsobem lze obtížně přístupné oblasti čistit hygienicky a důkladně.

Při správném používání odstraňují profesionální parní čističe Kärcher SV (G) až 99,999 % obalených virů *, jako je koronavirus nebo chřipka, a 99,999 % běžných domácích bakterií ** z tvrdých povrchů.

Protože v současnosti mají být dezinfekční prostředky vyhrazeny především pro ambulantní a lůžkovou péči, mohou parní čističe významně přispívat k obecné hygieně v komerčním a průmyslovém odvětví.

 

 

* Testy ukázaly, že při bodovém čištění v přímém kontaktu s čištěným povrchem po dobu 30 sekund při max. tlaku páry s parními čističem Kärcher lze odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B), na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: Modified-Vaccinia-Ankara Virus).

** Při důkladném čištění parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií zničeno na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech za předpokladu, že rychlost čištění je max. 30 cm/s při max. výkonu páry, a to za přímého kontaktu s čištěným povrchem (testovaný zárodek: Enterococcus hirae). 99,999 % s profesionálními parními čističi SG (V) podle EN 16615: 2015-06, PVC podlaha, testovaný zárodek: Enterococcus hirae ATCC 10541.

Průmyslové parní čističe

Parní čističe

Hygienické, úsporné a šetrné k životnímu prostředí: Profesionální parní čističe čistí všechny tvrdé povrchy bez použití chemických čisticích prostředků.

 

Zobrazit parní čističe
Průmyslové parní vysavače

Parní vysavače

Průmyslové parní vysavače jsou vhodné pro efektivní čištění všech tvrdých povrchů. Rozsáhlý sortiment příslušenství umožňuje cílené čištění. Poskytují také možnost použití chemických přípravků k předčištění v případě silného znečištění a opětovné vysátí nečistot pomocí systému zpětného sání. Nechybí ani funkce samočištění k odstranění zbytků nečistot ze samotného zařízení.

Zobrazit parní vysavače