Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

PROFI VYSAVAČE NA MOKRÉ A SUCHÉ NEČISTOTY

Jsou nepostradatelné: vysavače na mokré a suché nečistoty jsou připravené na jakoukoliv špínu. Je jedno, zda se jedná o suché, vlhké, tekuté nečistoty nebo dokonce jemný prach: odpovídající přístroje od Kärcheru vysají všechno. Vysavače lze využít samozřejmě čistě jako vysavač na mokré nečistoty nebo jen jako vysavač na suché nečistoty.

Kärcher  Třída Tact – na velká množství jemného prachu

Třída Tact – na velká množství jemného prachu

NT-vysavače s patentovaným systémem Tact umožňují nepřetržitý provoz při konstantně vysokém sacím výkonu - i při velkém množství jemného prachu. Cílenými, silnými nárazy vzduchu se filtr sám čistí. Vysavače s Tact systémem tak splňují vysoké nároky uživatelů na stavbách a v řemeslných provozovnách.

Kärcher  Třída Ap – na vlhké nečistoty a středně jemný prach

Třída Ap – na vlhké nečistoty a středně jemný prach

Silné víceúčelové vysavače třídy Ap odstraňují vlhké i tekuté nečistoty a středně jemný prach. Díky poloautomatickému čištění filtru zůstává filtr čistý a tím se zachovává i vysoký sací výkon. Vhodné pro dlouhou a efektivní práci.

Kärcher  Třída Standard – na hrubé nečistoty a tekutiny

Třída Standard – na hrubé nečistoty a tekutiny

Vysavače třídy Standard byly konstruovány speciálně pro hrubé nečistoty a velká množství tekutin. Díky své obzvláštní robustnosti, dlouhé životnosti a pohodlné manipulaci si získají čističe budov k jejich každodennímu používání.

Kärcher  Bezpečnostní vysavače

Bezpečnostní vysavače

Bezpečnostní vysavače Kärcher nabízejí bezpečnou ochranu zdraví uživatelům všude tam, kde jsou často vystaveni jemnému vdechnutelnému prachu nebo zdraví ohrožujícím prachům, jako je např. azbestový prach.

Kärcher  Speciální vysavače

Speciální vysavače

Kärcher nabízí speciální vysavače vyhovující zvláštním požadavkům pekařů a hasičů. Hasičské vysavače s integrovaným vypouštěcím čerpadlem disponují nejnovější bezpečnostní technikou, naše pekařské vysavače jsou odolné proti vysokým teplotám.

Profesionální vysavače - poptávkový formulář

Potřebujete poradit s výběrem vhodného vysavače pro váš provoz? Neváhejte a napište nám. Případně kontaktujte obchodního zástupce ve vašem kraji.

*

* povinné pole