Čištění karosérie vozidel

Jemná péče nebo účinné čištění - vysokotlaké čističe Kärcher nabízí pro každé čištění perfektní řešení. Tam, kde předtím vládla špína, panuje nyní čistota. S výrobky Kärcher znovu uvedete své špinavé auto do lesku.

Header_Autoreinigung
Autoreinigung_Bürste_406x406

Čištění exteriérů automobilů

Vysokotlaké čističe - úplně jednoduše čisté.

Kdo by se chtěl dlouho zdržovat úklidem? Konec konců existují příjemnější činnosti. Ačkoliv: S vysokotlakými čističi se stane i úklid zábavou. Vysoce kvalitní, komfortní a výkonné tlakové myčky Kärcher zvládnou během několika vteřin uvolnit i pevně ulpívající nečistoty. Rychle, snadno a bez námahy očením spínače. A ruce zůstanou stále pěkně čisté. Pohodlněji už to nejde.

Snadné čištění vozidel.

Zářivý lesk - rychleji než kdykoliv předtím: autošampon Kärcher 3 v 1 zaručuje optimální čištění a péči o vozidla všeho druhu. Aktivní mytí uvolňuje bez problémů olejové či mastné znečištění. Formule rychlého schnutí usnadňuje namáhavé leštění vozidel. A formule vysokého lesku zajistí, že se vaše auto leskne opět jako nové. Čisticí prostředek může být nanášen např. pěnovací tryskou Connect ´n ´Clean.

Čištění nové generace.

Revoluční kartáč Power WB 150 je první kartáč, který čistí vysokým tlakem! Kartáč Power čistí rychle, účinně a šetrně všechny plochy v exteriérech. Kartáč Power vyčistí šetrně a účinně i citlivé plochy jako např. autolak.


Tipy & triky pro čištění karoserií

Pokud budete umývat své auto venku, myslete na to, že znečišťování spodní vody je zakázané. Nejprve se tedy informujte, zda je čištění na ulici nebo na vašem pozemku povoleno. Obce mohou mít různá pravidla a regulace.

Prach, špína, ptačí trus a hmyz znečišťují vaše vozidlo. To nejen že nevypadá hezky, ale také poškozuje lak. Ptačí trus byste měli odstranit co nejdříve, protože je agresivní a v tom nejhorším případě může dokonce vyžrat lak.

Nejdůležitější ale je, abyste jako první krok provedli tzv. předmytí. Odstraníte tak dostatečným množstvím vody hrubé nečistoty, aniž byste poškrábali lak. Další tipy a triky se dočtete níže a nebo na našem blogu Svět čištění.


Jednoduše čisté auto - s pomocí vysokotlaké myčky

Aby vaše auto zářilo čistotou co nejrychleji a zůstalo dlouho pěkné, postupujte takto:

Předmytí - odstraňte hrubé nečistoty dostatečným množstvím vody pomocí vysokotlakého paprsku.

Nastříkejte přípravek Kärcher Odstraňovač hmyzu na mřížku chladiče, nárazník a přední sklo.

Na disky kol nastříkejte prostředek Kärcher Čistič disků.

Následně naneste s pomocí funkce nanášení čisticích prostředků nebo speciální pěnovací trysky kompletně na celé vozidlo autošampon Kärcher a nechte ho chvíli působit. 

Poté umyjte vozidlo kartáčem Power Brush směrem odspoda nahoru, aby se optimálně využil účinek čisticího prostředku. 

Nyní opláchněte vaše auto čistou vodou a nechte ho uschnout.

Po umytí vozidla je dobrá příležitost k tomu, abyste prohlédli lak a zjistili, zda nemá malé škrábance, které v případě potřeby můžete opravit pomocí lakové fixy.

Tip: Ruční voskování auta je sice  velmi namáhavá činnost, ale propůjčí vašemu autu zcela nový lesk.
Rada: pracujte v úsecích a ne na přímém poledním slunci.


Ideální nanášení čisticích prostředků

Ideálního nanešení čisticích prostředků dosáhnete pomocí pěnovací trysky Connect ’n’ Clean FJ 10 C.

Inovativní pěnovací tryska pro vytváření a nanášení účinné pěny je ideální pro mytí auta, motorky atd.  či pro používání v kombinaci s prostředky o péči pro kámen, dřevo nebo fasádu. Pěnovací tryska se dodává v sadě s nejrůznějšími čisticími prostředky. Díky praktickému systému rychlé výměny můžete jednotlivé čisticí prostředky velmi rychle vyměňovat.


Zářivý lesk s novým autošamponem Kärcher 3 v 1

Autošampon 3 v 1 zaručuje optimální čištění a péči o vozidla všeho druhu.  Aktivní mytí uvolňuje bez problémů olejové či mastné pevně ulpívající nečistoty. Formule rychlého schnutí usnadňuje zatěžující leštění vozidel. A formule vysokého lesku zajistí, že se vaše auto leskne opět jako nové.

Čisticí prostředek může být nanášen např. pěnovací tryskou Connect 'n' Clean. Dalším způsobem nanášení je nasazení lahve s čisticím  prostředkem na tlakovou myčku, připonení nasávací hadičky k lahvi nebo je možné nalít čisticí prostředek do nádržky na čisticí prostředky (dle typu vysokotlakého čističe). Autošampon nanášejte v režimu nízkého tlaku, nechte krátce působit a následně důkladně pod vysokým tlakem opláchněte. Další nanesení a omytí posiluje ochranný a pečující účinek. 


Vhodné stroje a příslušenství

Vysokotlaký čistič K 5 Full Control Home

Pro pravidelné použití a středně silné nečistoty.

Kartáč Power

K čištění citlivých ploch bez ostříkání.

Rotační kartáč

Zvláště vhodný pro čištění všech hladkých povrchů jako např. lak.

Mycí kartáč na disky

Mycí kartáč na disky pro efektivní 360° čištění i na těžce přístupných místech.


Perfektní doplněk - čisticí a pečující prostředky Kärcher

Autošampon 3 v 1

Účinný autošampon s jedinečnou formulí 3 v 1. Pro nejvyšší účinnost mytí, péči a ochranu v jednom kroku. Pro šetrné mytí veškerých vozidel.

Ultra Foam Cleaner - pěnový čistič

Extra pěnivý prostředek pro ještě intenzivnější čištění. Díky novému aktivnímu uvolnění nečistot snadno odstraní nejen olejová a tuková znečištění ale i znečištění ze silnic typická pro vozidla.

Čistič disků 3 v 1

Uvolňuje brzdový prach, zimní posypovou sůl a ostatní silniční nečistoty ze všech druhů ocelových disků a disků z lehkých kovů. Jednoduché použití díky efektivní gelové formuli.

Odstraňovač hmyzu 3 v 1

Odstraňovač hmyzu odstraní šetrně hmyz z lakovaných povrchů, chladicích mřížek, vnějších zrcátek, skel a plastů.

15 % SLEVA NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

Přihlaste se k odběru novinek a získejte:

√ 15 % sleva na první nákup.

√ Přednostní informace o akčních nabídkách.

√ Praktické tipy k zakoupeným produktům.

√ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

Přihlásit se k odběru novinek

VÝHODY MYKÄRCHER

Přidejte se do naší Kärcher rodiny: zaregistrujte se do myKärcher a získejte:

√ Uvítací slevový kód ve výši 15 %.

√ Stav a přehled o všech objednávkách na jednom místě.

√ Pohodlné on-line odbavení záručního i pozáručního servisu pro stroje řady Home & Garden.

 

Registrovat se do MyKärcher