Čištění a dezinfekce velkých ploch: Vysokotlaké čističe s ohřevem

Horkovodní vysokotlaké čističe mohou zajistit vysoký standard hygieny. Lze díky nim efektivně čistit a dezinfikovat nejenom veřejné a často navštěvované prostory.

Dezinfekce veřejných prostor pomocí vysokotlakého čističe s ohřevem

Vysokotlaké čističe s ohřevem

Použití vysokotlakých čističů s ohřevem (horkovodních vysokotlakých čističů) urychluje čištění až o 40 % ve srovnání s čističi na studenou vodu a zejména díky rychlejšímu sušení čistých povrchů.

Kromě lepších výsledků a rychlejší doby čištění a sušení lze také při jejich použití dosáhnout měřitelného snížení choroboplodných zárodků a to právě i díky ohřevu, kdy teplota vody dosahuje nejméně 80 °C. Účinně se tak dá bojovat nejen s nečistotami, ale i s bakteriemi a viry. Pomocí parního stupně je dokonce možné čistit při teplotách až 155 °C.

V závislosti na oblasti použití lze pomocí nastavitelné vysokotlaké pistole regulovat tlak a množství protékající vody. To umožňuje pracovat s příslušnou kombinací nastavení bez toho, aniž by se nečistoty rozstřikovaly nazpět k uživateli.

 

Vysokotlaké čističe s ohřevem a jejich výhody.

√ Lepší výsledek čištění 
√ Nižší spotřeba čištění 
√ Kratší doba schnutí 
√ Lepší hygiena
√ Účinek snižující tvorbu zárodků 
√ Kratší doba sušení 
√ Kratší pracovní doba: Použitím teplé vody lze dosáhnout významné úspory času až 35 procent a lepších výsledků čištění

 


Akce: Přivezeme, představíme, zaškolíme

Přivezeme vám vysokotlaký čistič s ohřevem dle vašeho zadání. Představíme jeho funkce, zaškolíme personál. 

Požadavky na zvýšenou hygienu v časech koronaviru

Horkovodní vysokotlaké čističe mohou zajistit vysoký standard hygieny, který je právě teď v době koronaviru vyžadován.

Horkovodní čištění je obzvlášť vhodné pro čištění a dezinfekci velkých ploch, jako jsou stropy, stěny a podlahy, a mohou tak účinně bojovat proti choroboplodným zárodkům, bakteriím a virům. Můžete je využít k čištění obtížně přístupných míst, např. štěrbin a prasklin. 

Použití čisticích prostředků k rozbití řetězce šíření infekce

Při čištění vysokotlakými čističi je třeba pomocí pěnovacího nástavce s nádobou nanést vhodné čisticí prostředky, aby se přerušily řetězce šíření infekce a odstranily se všechny nečistoty podporující ulpívání baktérií.

Výhody čisticí pěny: Je tak stabilní, že ulpívá na površích a zvyšuje tak účinek čištění. Následný oplach vodou napomáhá odstranění nečistot a zabraňuje opětovnému znečištění. Pro tento proces jsou vhodné také biologicky rozložitelné čisticí prostředky. Pro spolehlivé odstranění mikroorganismů je také nezbytné střídání kyselých a alkalických pěnových čisticích prostředků.

Použití čisticích prostředků k rozbití řetězce šíření infekce

Po čištění vysokotlakým čističem

Po pečlivém čištění vysokotlakým čisitičem dokončí následná dezinfekce proces čištění (viz pokyny k dezinfekci vysokotlakými čističi): Povrchy namočte, vyčistěte, nechte uschnout a nakonec dezinfikujte.

Pro odstranění nečistot a zbytkové vody může práci vysokotlakého čističe efektivně doplňovat vysavač pro mokré a suché čištění.

Čištění horkovodním vysokotlakým čističem s pěnovacím nástavcem

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ:

V případě zájmu vyplňte následující formulář.

Akce: Přivezeme, představíme, zaškolíme

Máte zájem o vysokotlaký čistič s ohřevem? Napište nám. Obratem se vám ozveme s nabídkou na míru.

*

* povinné pole