Úklidové služby

Úspěch díky partnerství. I přes obecně pozitivní obchodní vyhlídky díky outsourcingu ve firmách a obcích stojí před úklidovými firmami mnoho výzev: zvýšená konkurence, zvyšující se tlak na snížení nákladů nebo nové oblasti a metody čištění. Samotné dobré čisticí výkony nezaručují úspěch. Účinnost a trvalá udržitelnost jsou rozhodujícími faktory, k tomu optimální management, spolehliví a výkonní partneři. Společnost Kärcher – jednička světového trhu v čisticí technice.

Úklidové firmy

Na každou podlahovou krytinu to správné řešení.

Podlahové krytiny se mění, úkol zůstává: dokonalé čištění a péče, ať už na tvrdých nebo pružných podlahových krytinách. Systém Kärcher má pro všechny typy podlahových krytin optimální řešení pro základní a údržbové čištění a ošetřování. Mokré nebo suché. Stroj nebo vybavení pro manuální čištění. S perfektně sladěným příslušenstvím a čisticími prostředky. S výsledky čištění stejně dokonalými na ploše jako na krajích. Se všemi možnostmi a výhodami více než 75-letých zkušeností jedničky na světovém trhu pro čisticí techniku.

Úklidové firmy - podlahové krytiny
Úklidové firmy - podlahové krytiny
Úklidové firmy - podlahové krytiny

Strojově, manuálně, individuálně.

Podmínky pro hospodárné čištění jsou jen zřídkakdy stejné. V závislosti na druhu podlahové krytiny, ploše, stupni znečištění, použití v interiéru či exteriéru je potřeba brát v úvahu i faktory jako hygienické předpisy, bezpečnost práce a šetrnost vůči životnímu prostředí. Správným řešením je stále více a stále častěji systém s individuálně kombinovanými, vzájemně dokonale sladěnými prvky.

Systém Kärcher je kompletní nabídka produktů a s nimi souvisejících služeb pod jednou střechou, které mohou být kombinovány prakticky do jakéhokoliv optimálního řešení. Nerozhoduje přitom disponibilita sortimentu, ale skutečná potřeba. Společnost Kärcher jako partner pro kompletní řešení nenabízí všechno možné, ale všechno, co uživatel systému potřebuje.


Naše výrobky na tvrdé plochy

Aby v koberci nezůstaly žádné nečistoty.

Kobercové plochy v kancelářských budovách, hotelech nebo školách jsou dennodenně silně zatěžovány. Zde se po celá desetiletí osvědčily automaty na čištění koberců, vysavače a zametací stroje od společnosti Kärcher. Tyto robustní, vysoce výkonné a mnohostranné stroje jsou vhodné pro bodové nebo velkoplošné základní a průběžné čištění podlahových krytin a odstraňování skvrn na textilních površích. I vertikální žaluzie, čalounění a autosedačky budou čisté až do hloubky vláken.

Úklidové firmy - koberce
Úklidové firmy - koberce
Úklidové firmy - koberce

Naše výrobky na textilní plochy

Sanitární prostory - čisté až do hloubky spár.

V sanitárních prostorách s protiskluzovými podlahami jsou na denním pořádku zvláště náročné úlohy čištění. Vodní kámen, kožní tuky nebo zbytky kosmetiky v koupelnách, sprchách a šatnách. K tomu všude strukturované podlahy a stísněné prostorové podmínky, ale vysoké požadavky na hygienu: Zvláštní význam v těchto prostorách má předcházení zanesení choroboplodných zárodků. Pravidelné používání kompaktních, účinných čisticích strojů Kärcher zajišťuje hygienicky čisté spáry a podlahové krytiny.

Úklidové firmy - sanitární oblast
Úklidové firmy - sanitární oblast
Úklidové firmy - sanitární oblast

Aby byl úspěch dennodenně viditelný.

Hospodárnost a hygiena v čištění nejsou žádné protiklady, pokud se postupuje se systémem. Nevhodné čisticí prostředky nebo jejich příliš nízké dávkování nedosahují požadovaného účinku. Příliš silné, příliš slabé nebo ne optimálně nastavené stroje a manuální přístroje již krátkodobě stojí více, než kolik slibují ušetřit. Čisticí profesionálové se se systémem Kärcher rozhodují pro úspěch v každém směru. Pro bezpečné používání a spolehlivý účinek. Pro nejvyšší kvalitu a promyšlené funkce. Pro spolehlivé služby a maximální účinnost. A pro všechno, co činí rozdíl: Kärcher.


Naše výrobky pro sanitární prostory

Čistota - specialita podniku.

Kuchyně má pro pověst gastronomického podniku ústřední význam. Hygiena v kuchyni a restauraci je nutností. Zde nemohou už kvůli úředním existovat žádné pochyby, že hygiena je na prvním místě. Systém Kärcher nabízí pro tuto citlivou oblast úloh vše pro profesionální čištění za přísného dodržení hygienických předpisů. K dispozici je kompletní sortiment manuálních nástrojů, výkonných čisticích strojů včetně příslušenství a čisticích prostředků, se kterými lze vše od nerezových povrchů až po obklady a podlahy udržovat v naprosté čistotě.

Úklidové firmy - kuchyně
Úklidové firmy - kuchyně
Úklidové firmy - kuchyně

Nasycená pára a hladoví všestranní talenti.

Parní čistič SG 4/4 s funkcí VapoHydro čistí zcela bez chemie a je tak ideální pro oblast potravinářství. Jeho systém dvou nádrží s rafinovanou technikou plnění umožňuje nepřetržitě pracovat po velmi dlouhou dobu. Funkce VapoHydro nabízí přesné nastavení tlaku a nasycení páry (paprsek páry nebo paprsek horké vody). Proti vysoké teplotě a tlaku parního čističe SG 4/4 nemají ani odolné nečistoty žádnou šanci. Ideálními pomocníky pro čištění v malých kuchyních a restauracích jsou mobilní, kompaktní podlahové mycí stroje s odsáváním, které provedou základní a údržbové čištění všech tvrdých ploch. V těchto strojích tkvějí léty osvědčené techniky a i některá z inovativních řešení, jako např. KART – Kärcher Advanced Response Technology.


Naše výrobky pro kuchyně a restaurace

Profesionálové pro profesionály.

Pokud si někdo v průmyslu objedná profesionální úklidové služby, potřebuje též toho správného partnera. Poskytovatele systému, který vše nabízí a vše možné udělá. Se stroji pro standardní a speciální použití. Se spolehlivou technikou, které v případě potřeby předvede extrémní výkon a odstraní i ty nejodolnější nečistoty. I za extrémních podmínek a při celodenním použití. Ergonomicky navržené, snadno udržovatelné a vysoce mobilní přístroje a příslušenství. Zasazené do sítě služeb, která je tak pružná, že zachytí všechno.

Úklidové firmy - průmysl
Úklidové firmy - průmysl
Úklidové firmy - průmysl

Všechno, co průmysl potřebuje.

Mobilní a stacionární vysokotlaká čištění jsou nepostradatelné aplikace v průmyslu, jak v oblasti zpracování masa, tak i v automobilovém či chemickém odvětví. Již jedno jediné zařízení pro vysokotlaké čištění Kärcher může zásobit až dvanáct uživatelů na různých odběrných místech vysokotlakou vodou o průtoku až 12.000 l/h. Pokud odplavovací výkon běžných vysokotlakých čističů nepostačuje, prvotřídní řešení se jmenuje: Kärcher UHP. Tyto silné čističe s obzvláště vysokým tlakem existující ve dvou variantách, s ohřevem a tlakem až 800 bar nebo bez ohřevu a s tlakem až 2.500 bar, produkují ohromný tlak pro ta nejnáročnější použití v průmyslu, jako např. odstranění barev a nátěrů, čištění nádrží a potrubí a dokonce i zdrsnění betonu. V čištění často nepřichází voda a pára v úvahu, například kvůli nebezpečí koroze u odlévacích forem nebo je-li potřeba se vyvarovat zbytkům otryskávacího prostředku. Pak přijdou na řadu výkonná zařízení Kärcher pro otryskávání suchým ledem, která zvláště šetrným způsobem zbaví povrchy nečistot - s peletami suchého ledu jako otryskávacího média.


Naše výrobky pro průmysl

Nepřekonatelně všestranný.

Kärcher coby vynálezce vysokotlakého čističe přesvědčuje produktový program pro vysokotlaké čištění, který svou technickou vyzrálostí a všestranností splňuje každý požadavek: bez ohřevu nebo s ohřevem, s elektrickým nebo spalovacím motorem, mobilní nebo stacionární. Zametací stroje a zametací stroje s odsáváním od společnosti Kärcher se osvědčují v čištění venkovních ploch a podkladů - se stejnými nároky na techniku, kvalitu a účinnost. Pro každou potřebu je tu vždy optimální stroj.

Úklidové firmy - venkovní prostory
Úklidové firmy - venkovní prostory
Úklidové firmy - venkovní prostory

Vozidlový program po celý rok.

Zametání, mokré čištění, péče o zeleň a zimní údržba jsou čtyřmi ročními obdobími pro komunální vozidla od společnosti Kärcher. Tyto nosiče pro nástavby nabízejí profesionálům vysoký výkon při maximální hospodárnosti a tím ideální podmínky pro celoroční nasazení. A pokud mimořádné úkoly vyžadují mimořádná řešení, nabízí systém Kärcher od A do Z to správné příslušenství: od nástavbových přístrojů jako kyvná sekačka přes čelní nakladač až k přístroji na zapouštění plotních sloupků. A k tomu prakticky každé speciální řešení, které chcete.


Naše výrobky pro venkovní plochy