WOW! Zahrada jak ze zámku

Užijte si letos údržbu zeleného království pohodlněji. S naší AKU zahradní technikou se obejdete bez připojení k síti a pletoucích se kabelů. Díky dvěma různým platformám baterií (18 V nebo 36 V) vám můžeme nabídnout správné zařízení s výkonem a použitím dle vašich představAKU sekačka bude pečovat o váš dokonalý trávník a pro hůře dostupná místa Vám pomůže AKU strunovka. K dokonalosti přivedou zahradu i AKU nůžky na živý plot, a pokud topíte dřevem nebo potřebujete seříznout vzrostlý strom, AKU řetězová pila vám bude vždy k dispozici. 

AKU zahradní technika

2 bateriové platformy dle náročnosti úkolů

18 V Kärcher Battery Power platforma

 • Pro péči o malé a střední zahrady a venkovní prostory.
 • Kompatibilní se všemi 18 V vyměnitelnými bateriemi Kärcher Battery Power a Battery Power +.
 • Obě verze lze použít ve všech 18 V zařízeních, ať už se jedná o akumulátorové sekačky na trávu, řetězové pily nebo odstraňovače plevelů.
 • Rychlé nabití, již za 44 min se můžete vrhnout zpět do práce.
Zobrazit AKU techniku 18 V

36 V Kärcher Battery Power platforma

 • Zařízení vhodné pro úklid a zahradnické práce, pro velké zahrady a venkovní plochy.
 • Pro použití ve všech 36 V bateriových zařízeních Kärcher s baterií.
 • Jediná baterie postačí pro několik přístrojů, jako jsou vyžínače trávníků, tlakové myčky nebo plotostřihy.
 • Rychlonabíječka nabije vyměnitelnou baterii 36 V / 2,5 Ah Kärcher Battery Power za 48 minut na 80 %.
Zobrazit AKU techniku 36 V

Zahradní technika Kärcher: řešení pro všechny vaše úkoly

Posečeno! Bez námahy a kabelů

Je to jízda na jejímž konci vás čeká dokonale posečený trávník. Užijte si práci s našimi AKU sekačkami, které nabízejí maximální flexibilitu i bezpečnost. Žádné kabely, ani výpary. Navíc jsou lehké a snadno ovladatelné.

Zobrazit zahradní sekačky

Dokonalá zahrada až do kraje

Úhledná zahrada v každém zákoutí i těžce dostupném rohu? Tento úkol je jako dělaný pro naše lehké AKU strunové sekačky! Žádné kabely, které by omezovaly v pohybu nebo dokonce ohrožovali vaše bezpečí v případě přestřihnutí.

Zobrazit strunové sekačky

Odpočiňte si. Poseče se samo

Pohodlně se usaďte do svého oblíbeného zahradního křesla a začťete se do své oblíbené knihy. Naše robotická sekačka bude mezitím pečovat o váš trávník. Dokonalý trávník bez námahy. Doslova a do písmene!

Zobrazit robotické sekačky

Keře a ploty jako od profesionála

Nemusíte mít místo rukou nůžky, aby vaše keře a živé ploty vypadaly jako ze zámku. K dokonalým výsledkům vám postačí naše AKU nůžky na živý plot. Žádné kabely, žádné omezení. Na vysoké keře můžete využít naše AKU teleskopické nůžky na živý plot.

Zobrazit nůžky na živý plot

Přesné linie i tvary

Toto je práce jako dělaná pro perfekcionisty. Dotáhnou vaši zahradu do maximální dokonalosti vám pomůžou naše AKU nůžky na trávu. Disponují dvěma druhy čepele na zastřihávání keřů a travního porostu.

Zobrazit nůžky na trávu

Pravidelná péče o zahradní stromy

Každý strom si zaslouží pravidelnou péči a naše AKU nůžky na větve neznají limit! Nezáleží, jak špatně jsou větvě dostupné, nebo jak daleko od domu strom roste. Nůžky se postarají o větvě o průměru až 3 cm a postranní hák pomáhá odstranit uvízlé, staré větve.

Zobrazit nůžky na větve

Staňte se na chvíli dřevorubcem

Práce na zahradě čisti hlavu. A co teprve práce s našimi AKU řetězovými pilami, které vám budou obtěžovat žádnými výpary! Užijte si řezání dřeva jak nikdy před tím s našimi nabroušenými a do akce natěšenými pilami.

Zobrazit řetězové pily

Nedejte plevelu šanci

Ať je to plevel nebo mech, na terase či chodicích pro něj není místo, když máte po ruce AKU odstraňovač plevele. Při práci vás navíc nebudou bolet záda, stroj si lze snadno přizpůsobit ke své výšce.

Zobrazit odstraňovače plevele

Ať to lítá!

Spadané listí nebo okvětní lístky zasypaly vaši zahradu? Žádný strach, s touto prací si poradí naše AKU fukary na listí! Díky dvěma rukojetím, které ideálně rozkládají hmotnost stroje, se při práci ani nezapotíte.

Zobrazit fukary a vysavače listí

Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

 • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
 • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
 • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
 • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.